RX 460 CS:GO kasıyor

Pushing Me Away

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir hafta öncesinde hiçbir sorun yoktu hatta bir hafta değil 3 4 gün öncesine kadar. Hem menüde FPS değerim 180 200 olurken 30 40 gibi değerlere düştü ve hem de oyunda rekabetçi maçlarında FPS değerim 100, 150, 160 iken 50 60 gibi muazzam kötü değerlere düştü. Ayarlarım 1280X1024 yüksekte şimdi bana ayarları düşürün vs. yazmayın lütfen düşürdüğümde de bir şey değişmiyor. Başlatma seçenekleri olması gerektiği gibi High komutu threads gibi komutlar yazılı, ve sürücülerimin hepsi güncel son yazılımları. Bu düşüş sadece CS:GO'da mevcut.
Sistem;
A10 7870K.
RX 460 2 GB.
8 GB 2133 MHz.
1TB HDD bu arada diskimde herhangi bir bad sector gibi bir sorun yok yeni aldım zaten.
Ha yazmayı unuttum menüde var değeri 10 15 arası ve rekabetçi maçlarda ise 1 ile 4 arası.

Son düzenleme:
Sorun ekran kartınızda değil. CS:GO son güncellemede aşırı FPS düşürdü. RX560 karta sahibim güncellemeden sonra neredeyse tüm arkadaşlarımda 30 FPS gibi değerler aldık.

Nerede paylaştın çözümünü? Profiline baktım göremedim.

Paylaşmıştım herhalde yanlış açtım o yüzden silinmiş olabilir. Buradan yazıyorum; Steam'den oyunun klasörüne gir oradan CS:GO klasörü var onun içinde panorama var içinde videos ve videos1 var onların içindeki tam hatırlamıyorum "knowledge" yazan 3 tane değişik dosya olacak onları siliyorsun videos ve videos1 klasörlerinden bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı