RX 460 Ekrandaki renkli çizgiler

caipira0

Decapat
Yeni ekran kartı aldım 2. elden RX 460 fakat monitörüm VGA olduğu için ekran kartını test etmek amacıyla kasayı televizyona bağladım HDMI kablosu ile. Fakat ekranda başlangıçta 2 -3 saniye çizgi çıkıyor ama Windows'ta bir sıkıntı yok, sizce sorun televizyonda mı yoksa ekran kartında mıdır?

Stres testi ve Furmark testi yapın, DVI girişi ile monitöre veya TV'ye bağlayın, elinizde veya ulaşabileceğiniz bir başka HDMI kablosu varsa onunla deneyin.

@caipira0 Dediğim testleri 10 dakika boyunca yapın ve sonucu paylaşın. Kartın yazılımının da son sürüm olduğundan emin olun.

Stres testi ve FurMark testi yapın, DVI girişi ile monitöre veya TV'ye bağlayın, elinizde veya ulaşabileceğiniz bir başka HDMI kablosu varsa onunla deneyin.

Hocam ilk başta ben bir Driver'ları yüklemeye çalıştım Driver hiçbir şekilde yüklenmedi NC CD'den ne İnternet'ten. Sonra ilginçtir kendi ekran kartımın Driver'ı bile yüklenmedi Windows 10'a geçtim Windows 7'den şimdi eski ekran kartımın Driver'ı kurulu sorunsuz şekilde, tekrar RX 460'ı kursam olur mu acaba?
Kart OEM RX 460 mı acaba?

MSI modeli hocam tek fanlı.

Hocam ilk başta ben bir Driver'ları yüklemeye çalıştım Driver hiçbir şekilde yüklenmedi NC CD'den ne İnternet'ten. Sonra ilginçtir kendi ekran kartımın Driver'ı bile yüklenmedi Windows 10'a geçtim Windows 7'den şimdi eski ekran kartımın Driver'ı kurulu sorunsuz şekilde, tekrar RX 460'ı kursam olur mu acaba?

MSI modeli hocam tek fanlı.
Kurmalısınız zaten, DDU ile eskisini kaldırıp yenisini kurmayı deneyin. Kart arkadaşın dediği gibi OEM mi?

Geri
Yukarı