RX 460 için 90 derece normal mi?

Buda oyundayken msı afterburner
Oyundan ve Afterburner'den bir görsel atabilir misiniz?

uda oyundayken msı afterburner buyrun.

68 derece olarak gösteriyor. Bu sıcaklık gayet normal. Hangi marka RX 460 kullanıyorsunuz?
MSI RX460 4GB OC GDDR5 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

68 derece olarak gösteriyor. Bu sıcaklık gayet normal. Hangi marka RX 460 kullanıyorsunuz?
Bazen 76 çıktı ama 76'yı geçmedi

Dosya Ekleri

• sdadasdasdas.png
    sdadasdasdas.png
    176,5 KB · Görüntüleme: 171
AMD'nin sitesinden en güncel driverları indirin, bu arada orada Temp. Limit 90 olarak belirtilmiş onu 70'e çekin sorun çözülecektir.
Dediğiniz gibi Temp Limiti 70'e çektim

Eğer yüksek sıcaklıktan şikayetçi iseniz fan devrini arttırın. Biraz ses artabilir.
sıcaklık zaten şuana kadar 76 yı geçmedi Counter Strikede bu normalmidir? normalse sıkıntı yok.Ben zaten bide sesten şikayetçiyim fan oyunda 60 a 70 e 90 a artıyor fan baya ses çıkarıyor

AMD'nin sitesinden en güncel driverları indirin, bu arada orada Temp. Limit 90 olarak belirtilmiş onu 70'e çekin sorun çözülecektir.
Çektim.Ama Power Limit de otomatik geldi sorun olmaz değilmi?

sıcaklık zaten şuana kadar 76 yı geçmedi Counter Strikede bu normalmidir? normalse sıkıntı yok.Ben zaten bide sesten şikayetçiyim fan oyunda 60 a 70 e 90 a artıyor fan baya ses çıkarıyor
Tek fanlı bir model için normal diyebiliriz aslında. Oda sıcaklığı yüksek bir yerde veya hava alamayacak bir yerde ise sıcaklığın yükselmesi normal.

76 normaldir. Siz sıcaklığın 90 olmasından mı fan devrinin 90 olmasından mı şikayetcisiniz? Fan devri çok yükseklere çıkıyorsa ve O.C yapmadıysanız biraz sıkıntı olabilir o kartta Msi kartları sessiz serin olur çünkü, OC yaptıysanız da underclock yapıp normal değerlerine getirin.

Power limitin otomatik gelmesi sorun olmaz. Kendini ona göre ayarlamış kart.

76 normaldir. Siz sıcaklığın 90 olmasından mı fan devrinin 90 olmasından mı şikayetcisiniz? Fan devri çok yükseklere çıkıyorsa ve O.C yapmadıysanız biraz sıkıntı olabilir o kartta Msi kartları sessiz serin olur çünkü, OC yaptıysanız da underclock yapıp normal değerlerine getirin.

Power limitin otomatik gelmesi sorun olmaz. Kendini ona göre ayarlamış kart.
yok yok 90 a çıkmadı zaten kart ben sesden yani fandan şıkayetçiyim OC yapmadım nasıl yapıldığınıda bilmiyorum

O zaman Temp. Limit'i 80'e alın ve oyunlarda çok zorlamamaya çalışın. Kart ısındıkça fan daha hızlı dönecek ve ses çıkaracaktır. Bir farklı yöntem de fan hızını ayarlamak olacaktır. Genelde 1000 devirin altında rahatsız edici düzeyde ses çıkarmaz fanlar.

Bu arada sürücüleriniz güncel değil. ReLive ile güncelleyin.
Birde Download Drivers burdan
Automatically Detect and Install Your Driver

bu yazı altındaki downloadı indirdim budur dimi?

O zaman Temp. Limit'i 80'e alın ve oyunlarda çok zorlamamaya çalışın. Kart ısındıkça fan daha hızlı dönecek ve ses çıkaracaktır. Bir farklı yöntem de fan hızını ayarlamak olacaktır. Genelde 1000 devirin altında rahatsız edici düzeyde ses çıkarmaz fanlar.
Tamam teşekkürler peki güncel sürücüyü amd sitesindenmi indireceğim? Hangisi yardım ederseniz çok iyi olur.

Tek fanlı bir model için normal diyebiliriz aslında. Oda sıcaklığı yüksek bir yerde veya hava alamayacak bir yerde ise sıcaklığın yükselmesi normal.
Pardon yardım edermisiniz lütfen,bulamıyorum driveri

Ordamısınız

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı