RX 460 Kod 43 hatası

Hocam sürücüleri güncelledim fakat şimdi de sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) ve ünlem işareti var BIOS güncellemesi yapılması lazım dedi aldığım kişi fakat onu da yaptım sonuç yine aynı.

Son çare, temiz kurulum yapın.

Hocam, daha yeni format atıldıysa ve güncelse bu ekran kartı sorunlu olabilir. Ben çok ekran kartı kullandım. Hiç BIOS ile uğraşmadım.

Hocam System recyler gibi programlar fakat virüs olabiliyor. Risk alırım diyorsanız indirip tarayın.

Hocam BIOS'la alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum. En son sürümü mü kurmam lazım en eskiyi mi yeniyi kurdum bir şey değişmedi. Kartla arkadaşım minnig yaptı 1 hafta BIOS atılması lazım dedi bir bilginiz var mı bu konuda?

Hocam BIOS'la alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum en son sürümü mü kurmam lazım en eskiyi mi yeniyi kurdum bir şey değişmedi kartla arkadaşım minnig yaptı 1 hafta BIOS atılması lazım dedi bir bilginiz var mı bu konuda.

Hocam mining dediğiniz an belli oldu gibi, mining yapmadan önce var mıydı böyle bir sorun?

BIOS'u atarken yanlış bir şey yaparsanız anakartınız çöp olur, bilmiyorsanız bekleyin.

En son sürümü attım değişen bir şey olmadı.

BIOS'u atarken yanlış bir şey yaparsanız anakartınız çöp olur, bilmiyorsanız bekleyin.

Minning ile ne alakası var hocam neden böyle oluyor?

Geri
Yukarı