RX 460 sistem BF1 performansı

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Selam arkadaşlar. Biliyorum bana kızacaksınız. Biliyorum çok saçma ama sormadan geçemeyeceğim. Sistemim:
  • 4 GB RAM
  • Asus RX 460 OC 2 GB
  • 1TB HDD
  • Her şey güncel. Virüs ve yavaşlama yok.
Battlefield 1 oynamak istiyorum. Premium falan her şey var. Sadece ana oyun kaldı. Ve Youtube'da bu şekilde 2 video buldum. Ultrada bile oynuyorlar. Çok az drop oluyor. Ben şimdi bi .cfg koysam, bir de lowa alsam ayarları 60 FPS alabilir miyim? Sabit olarak. Biliyorum arada bir drop yiyeceğim ama sormaktan kendimi alıkoyamadım. Saygılar...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani kimse kesin olarak oynarsın diyemez ki :’)
Sistemdeki en küçük farklılık bile FPS farklarına sebep oluyor, videolara göre oynarsınız büyük ihtimalle de buna yakın bir değer alırsınız ama kesin bir şey söylenemez.

Selam arkadaşlar. Biliyorum bana kızacaksınız. Biliyorum çok saçma ama sormadan geçemeyeceğim. Sistemim:
  • 4 GB RAM
  • Asus RX 460 OC 2 GB
  • 1TB HDD
  • Her şey güncel. Virüs ve yavaşlama yok.
Battlefield 1 oynamak istiyorum. Premium falan her şey var. Sadece ana oyun kaldı. Ve Youtube'da bu şekilde 2 video buldum. Ultrada bile oynuyorlar. Çok az drop oluyor. Ben şimdi bi .cfg koysam, bir de lowa alsam ayarları 60 FPS alabilir miyim? Sabit olarak. Biliyorum arada bir drop yiyeceğim ama sormaktan kendimi alıkoyamadım. Saygılar...

İşlemciyi tahmin mi ediyoruz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı