RX 460 sistem oyun performansı nasıldır?

Lorex

Decapat
Merhabalar arkadaşlar. Ben CS:GO low ayarlarda Rainbow Six Siege Medium ayarlarda oynayacağım. İşlemcim G5400, anakartım MSI H310M PRO VD, ekran kartım ise RX 460. Belirttiğim 2 oyunda ortalama kaç FPS alırım? Lütfen cevap yazın tahmin edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM RX 460'dan bahsediyorsanız, belirttiğiniz oyunlarda tam bir canavar. Rahat bir şekilde akıcı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

GTX 1060'dan önce RX 460 kullanmıştım. Rainbow Six Siege orta ayarlarda, PUBG düşük ayarlarda, CSGO yüksek ayarlarda akıcı oynayabiliyordum. Birçok AAA oyunu düşük-orta ayarlarda 1080p çözünürlükte oynatabilir diye düşünüyorum.

GTX 1060'dan önce RX 460 kullanmıştım. Rainbow Six Siege orta ayarlarda, PUBG düşük ayarlarda, CSGO yüksek ayarlarda akıcı oynayabiliyordum. Birçok AAA oyunu düşük-orta ayarlarda 1080p çözünürlükte oynatabilir diye düşünüyorum.
Akıcıdan kastin ortalama kaç FPS?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan kullandığım RX460 ve yaklaşık her güncel oyunda sağlıklı tatmin edici performans alıyorum. Yeni çıkan Apex Legens'de bile akıcı bir şekilde oynanış sağlıyor. F/P Canavarı diyebiliriz. :)

Şuan kullandığım RX460 ve yaklaşık her güncel oyunda sağlıklı tatmin edici performans alıyorum. Yeni çıkan Apex Legens'de bile akıcı bir şekilde oynanış sağlıyor. F/P Canavarı diyebiliriz. :)
60 FPS üzeri. Bazı oyunlarda 100 üzeri oluyordu.
Arkadaşlar Rainbow Six Siege Medium ayarlarda oynuyacam kaç FPS alırım net Bir rakam verir misiniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı