RX 460 ve LGA775 anakart ile sistem yükseltme

High Power 500w Eco Güç Kaynağı (HPE-500-A12S) Güç Kaynağı Sertifikasız ama iş görür.

High Power 500W Eco Serisi 80+ Bronz Güç Kaynağı Sertifikalı.

FSP 500W Meet 85 Güç Kaynağı Sertifikasız ama kaliteli.

Dark Hdmı - Vga Ve Ses Aktif Dijital-analog Dönüştürücüsü - n11.com Ben dönüştürücü olarak bunu kullanıyorum. Sıkıntı yaşamadım. Mönitörünüz VGA ise siz de kullanabilirsiniz. Piyasa araştırması yaparak daha ucuza da bulabilirsiniz. Örnek olsun diye linki aldım direkt.

High Power 500w Eco Güç Kaynağı (HPE-500-A12S) Güç Kaynağı Sertifikasız ama iş görür.

High Power 500W Eco Serisi 80+ Bronz Güç Kaynağı Sertifikalı.

FSP 500W Meet 85 Güç Kaynağı Sertifikasız ama kaliteli.

Dark Hdmı - Vga Ve Ses Aktif Dijital-analog Dönüştürücüsü - n11.com Ben dönüştürücü olarak bunu kullanıyorum. Sıkıntı yaşamadım. Mönitörünüz VGA ise siz de kullanabilirsiniz. Piyasa araştırması yaparak daha ucuza da bulabilirsiniz. Örnek olsun diye linki aldım direkt.
Aynı kablonun beyazı vardı PS3'ü çeviriyorduk unutmuşum :D Onunla denedik görüntü geldi. Şimdi sadece PSU ve işlemci kaldı. PSU olarak ortadaki sertifikalı olanı alacağım yalnız daha önce sinerjiden hiç alış veriş yapmadım bir sıkıntı çıkmaz demi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok çıkmaz. Benim baya alışverişim oldu. Sıkıntı yaşamadım. İşlemci konusunda X3440 daha iyi olurdu. Ama anakartın uyumsuz. E5450 alabilirsin. @MWarfare daha iyi anlar o işlerden.

Aynı kablonun beyazı vardı PS3'ü çeviriyorduk unutmuşum :D onunla denedik görüntü geldi.Şimdi sadece PSU ve işlemci kaldı. PSU olarak ortadaki sertifikalı olanı alacağım yalnız daha önce sinerjiden hiç alış veriş yapmadım bir sıkıntı çıkmaz demi.
Sonuçları parçalar gelince paylaşırsın :D Meraklıyım.

Core 2 Quad serisinden bir işlemci seç, o işlemciyle darboğaz yapar. Anakart modlamayı bilmiyorsan Xeon ile hiç bulaşma derim.

O fiyata o işlemciyi sakın alma, Aliexpress'de 100'e daha iyisi var. Hatta 50'ye de daha iyisi var. Anakartının uygun modlu BIOS'u varsa E5440 al, yoksa Q9400. E5450 ile aradaki fiyat farkına değmeyecek bir performans var. O zaman RX 460 alabilirsin ama fiyat olarak uçuk fiyatlara almamaya dikkat et.

O fiyata o işlemciyi sakın alma, Aliexpress'de 100'e daha iyisi var. Hatta 50'ye de daha iyisi var. Anakartının uygun modlu BIOS'u varsa E5440 al, yoksa Q9400. E5450 ile aradaki fiyat farkına değmeyecek bir performans var. O zaman RX 460 alabilirsin ama fiyat olarak uçuk fiyatlara almamaya dikkat et.
Hocam konuyu tam okumadınız sanırım :) Parçalar mevcut.Sadece yükseltme yapacaktım.

İşlemci Aliexpress'ten E5450 veya E5440 alın. Burada fazla fiyata satılıyor. Çalışması için sadece modlu BIOS yükleyeceksiniz. Ben gereksiz para harcamamanız için diyorum fakat istemiyorsanız Q9650 alabilirsin E5450'ye eşittir. Ben kendim X5450 kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok.

Xeon BIOS: xeon 771 microcode 微碼

Bu arada dönüştürücüyü galiba aktif almanız gerekiyor çünkü yeni nesil kartlarda analog sinyal gelmiyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı