RX 470 alınır mı?

rilou

Hectopat
Makaleler
1
FPS oyunları oynayacağım. Fiyatları uygun olursa i3 10. nesil ile kullanacağım(tabii çıkarlarsa) sizce 2. el de almak mantıklı mı?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam bir ara APU sistem toplayacaktınız. Neyse eğer ki temiz ise tabii ki alınır. Ama mining olmadığına ve fiyatına dikkat edin. Bende 2.el ekran kartı almak istiyordum ama sıfır gibi fiyata satanlar var.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam bir ara APU sistem toplayacaktınız. Neyse eğer ki temiz ise tabii ki alınır. Ama mining olmadığına ve fiyatına dikkat edin. Bende 2.el ekran kartı almak istiyordum ama sıfır gibi fiyata satanlar var.
Ya sorma APU alırsam o fiyata değmiyor hesapladım :D

1 Yıl kullanılmış işlemciye sıfır fiyatı yazıyorlar garip gerçekten.

1 Yıl kullanılmış işlemciye sıfır fiyatı yazıyorlar garip gerçekten.

Hocam geçen RX 560 bakayım dedim, performansı iyi, fiyatı da düşüktür, R3 1200 AF ile kullanırım dedim. En düşük 780 TL. Gören de sıfır zannedecek.

Ben Intel düşünüyorum.

Intel'de fena sayılmaz. R3 1200 AF çok ucuz olduğu için tercih edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı