RX 470 fanı %100 çalışıyor

Hocam, PC'yi fişten çekin. Daha sonra BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takın. Tekrar çalıştırıp deneyin. BIOS resetlenmiş olacak. Ayarları yapıp devam edin.

Format atsam düzelir mi? Mining ekran kartıydı bu?
Onu bilmiyorum. Sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını bilmeden bence format atmayın.
Hocam Mining yapmışsınız. Belki Mining virüsü girmiş olabilir. Malwarebytes ile tarama yapın.

Hocam, PC'yi fişten çekin. Daha sonra BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takın. Tekrar çalıştırıp deneyin. BIOS resetlenmiş olacak. Ayarları yapıp devam edin.

Yaptım usta pili söktüm 10 dakika bekledim açtım BIOS'a atıyor bende BIOS'tan çıkıyom masaütüne atıyor.

Hocam %90 ihtimal Mining Virüsü.

Malwarebytes ile tarama yapın.

Ekran kartı fanı %100 çalışıyor ama yazılım %15 diyor » Sayfa 1 - 1

Temizledim değişen bir şey yok.
Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu formatta attım düzelmiyor fanlar %100 çalışıyor saatledir.

Yaptığım şey kasayı açtım anakartı söktüm ekran katını anakartın üstünden söktüm fan bloğunu çıkardım temizledim tekrar taktım bu kadar ekran katı mining bir ekran kartıydı RX 470 bir sıkıntı yoktu çıkardım taktım bu hale geldi. BIOS pilini çıkardım 10 dakika bekledim virüs programlarıyla temizledim BIOS'u güncelledim sonuç yok.
Uzman arkadaşlar'dan yardım bekliyorum lütfen.

Son düzenleme:
Radeon yazılımına gir, performansa gir, ayarlanıyor a gir, ve senden bir şey kabul etmeni isteyecek ve sende kabul et. Buradan istediğin gibi kontrol edebilirsin ama bu kapalı olmalı. Ben mesela istediğim zaman hiçbir uygulamanın durduramadığı fanı buradan 0 yazdığım zaman duruyordu, gerçekten işe yarıyor.

1618205832150.png

@Jotariel yardımcı olabilir misin?
Radeon yazılımına gir, performansa gir, ayarlanıyor a gir, ve senden bir şey kabul etmeni isteyecek ve sende kabul et. Buradan istediğin gibi kontrol edebilirsin ama bu kapalı olmalı. Ben mesela istediğim zaman hiçbir uygulamanın durduramadığı fanı buradan 0 yazdığım zaman duruyordu, gerçekten işe yarıyor.

Eki Görüntüle 970098
@Enes3078 yardımcı olabilirmisin

Yeni konular

Geri
Yukarı