RX 470 Gaming App Değerleri

karakaya26

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bilgisayarımı yeni topladım ve gerekli programları kurdum. Gaming App programına bakıyorum fakat programdaki değerler çok oynuyor. Bu değerler normal mi diye düşündürdü beni. Macunu temizleyip yeni macun sürdüm, iyice dağıtıp eşit seviyede sürmeye çalıştım.

Program Sessiz Mod. da çalışıyor. Değerleri;
CPU = 2000 - 3900 - 800- 2700 - 1500 - 3200 - 3800 - 800 - 3700 - 3400 - 1000 MHZ sürekli değişiyor. Konuyu açarken görüp yazdığım değerler bunlar.

Ekran Kartı= 307 - 326 - 498 - 556 ... gibi.

Değerler normal mi sizce?

Sürekli böyle değişiklik olunca bir tereddüt ettim. Sistemi yazmayı unutmuşum bu arada.
MSI B150M Gaming Pro
MSI AMD Radeon RX 470
i7 6700 işlemci
8gb ram

Yüklemem gereken program varmıdır? Bir ayar gereklimi sistem için.

MSI'ın sitesinden anakartınızın çipset sürücüsünü indirebilirsiniz. Sistem daha kararlı çalışacaktır. Onun dışında önerebileceğim bişey yok şuan da. :)

MSI'ın sitesinden anakartınızın çipset sürücüsünü indirebilirsiniz. Sistem daha kararlı çalışacaktır. Onun dışında önerebileceğim bişey yok şuan da. :)
Anakart kutusundan çıkan DVD deki sürücüleri yükledim ama birde MSI Live Update 6 yüklendi güncelleme kontrol ettirdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı