RX 470 i5 4440 Kaç FPS verir?

Hocam kusura bakmayın söylediğim gibi pek hakim değilim ama bildiğim kadarıyla Ali ekran kartsız demekdi.

Evet ekran kartsız demek. Eğer APU toplarsanız ekran kartlı sistemden 50 60FPS daha az alırsınız. Ama ileride ekran kartı aldığınızda sisteminiz yeni nesil oyunları oynatır ve kullanım ömrü uzar. Yani ileride yeni bir sistem toplayacaksınız şimdi ekran kartlı bir sistem alabilirsiniz ya da APU alıp uzun vâdede mutlu olursunuz.

Evet ekran kartsız demek. Eğer APU toplarsanız ekran kartlı sistemden 50 60FPS daha az alırsınız. Ama ileride ekran kartı aldığınızda sisteminiz yeni nesil oyunları oynatır ve kullanım ömrü uzar. Yani ileride yeni bir sistem toplayacaksınız şimdi ekran kartlı bir sistem alabilirsiniz ya da APU alıp uzun vâdede mutlu olursunuz.

Arkadaşın dediği doğru ama mesela 1 sene sonra ekran kartı alabilir misin bu da önemli.

60 değil tabii ki 120 üstü rahat alırsın benim demek istediğim ileriki zaman için dönük olmaz. Şu an bu sistemi alıp oyununu oynuyabilirsin.
Anladım hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Hocam ama sadece işlemciyle gta gibi oyunlarda iyi performans alamam bence

Anladım hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Hocam ama sadece işlemciyle GTA gibi oyunlarda iyi performans alamam bence.

İyi performansdan kastettiğiniz ne bilmiyorum ama 1080p ise 30FPS oynatır diye düşünüyorum. Sizin kararınıza kalmış bir şey.

İyi performansdan kastettiğiniz ne bilmiyorum ama 1080p ise 30FPS oynatır diye düşünüyorum. Sizin kararınıza kalmış bir şey.
Hocam bu sistemi sadece 2 yıl gibi bi süre kullanırım diye düşünüyorum bu süre boyunca kasmadan donmadan oyun oynayıp yeni sisteme geçmek istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı