2000 TL Gaming klavye önerisi

Bütçe
2000-2300
Hocam öyle dediniz beni kandırdınız alacaksak alabileceğimizin en iyisini almaya çalışalım bari. Bana AK820PRO'yu alabileceğim siteyi ve vergilerle beraber ne kadar tuttuğunu atar mısınız?
Valla hocam normal versiyonda RGB yok önermeye gönlüm el vermiyor :D. O kadar para verip düz aydınlatma almak şahsen çok mantıklı değil. Ayın 1'ine kadar bekleyebilirseniz yaz indirimleri başlıyor bu linkten büyük ihtimal vergi dahil 2000 TL'ye düşer. İndirim geldiğinde para birimini dolar yapıp almaya kalkarsanız 1900 TL civarına alabilirsiniz.

Valla hocam normal versiyonda RGB yok önermeye gönlüm el vermiyor :D. Ayın 1'ine kadar bekleyebilirseniz yaz indirimleri başlıyor bu linkten büyük ihtimal vergi dahil 2000 TL'ye düşer.
Eyvallah hocam çok yardımcı oldunuz. Son kez bir soru attığınız sitede Ajazz Gift Switch ve Ajazz Flying Fish nedir?

Attım ya hocam ordan bakın. 2377TL falan tutuyor yeni hesap indirimiyle.
Eyvallah hocam

Eyvallah hocam çok yardımcı oldunuz. Son kez bir soru attığınız sitede Ajazz Gift Switch ve Ajazz Flying Fish nedir?

Eyvallah hocam
Switch türüdür hocam. Gift switch linear yani red switch benzeri ve sesi toktur. Flying fish ise sesi fazla yani blue benzeri ve o da tok switchlerdir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı