RX 470 için PSU ve Monitör Önerisi

• Konuyu başlatan Hdhdb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 795

Hdhdb

Hectopat
Daha fazla  
Birincisi MSI RX 470 ekran kartını almayı düşünüyorum. Kasa ve güç kaynağı olarak Zalman Z3 Plus ve Zalman 600LE kullanmayı düşünüyorum beraber alarak. Zalman 600LE güç kaynağındaki pin sayısıyla ekran kartının pin sayısı uyumludur ? Ekran kartında 8 tane var. 600LE'de kaç tane giriş var bulamadım onu. 600LE uyar mı? 8 pin girişi var mı? Az veya çoka pin girişi varsa ekran kartına göre başka bir uyumlu güç kaynağı önerir misiniz?250 TL'yi geçmezse sevinirim. 550 veya 600W olsun.

İkincisi Zalman 600LE eğer ekran kartıyla aynı pin girişi varsa onu almalıyım? Verimliliği nasıldır ? Kaç wat veriyor?

Üçüncü sorum da şu, ekran kartına uyumlu olarak en fazla 650 lira bir monitör önerebilir misiniz? Ben bir tane buldum aslında sizce nasıl? Almalı mıyım bu monitörü sizce? 651 lira bile olmaz yani en fazla 650.

Screenshot_20170403-151040.png
Screenshot_20170403-151040.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör olarak 390 TL'lik şu monitörü alabilirsin. Aynısını bende almayı düşünüyorum. Oyuncular için çok güzel bir monitör. Tam fiyat / performans monitör.
Asus VP228TE 54,6 cm Monitor schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör

Monitör olarak 390 TL'lik şu monitörü alabilirsin. Aynısını bende almayı düşünüyorum. Oyuncular için çok güzel bir monitör. Tam fiyat / performans monitör.
Asus VP228TE 54,6 cm Monitor schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör
Ürün Türkiye'ye gönderilmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı