RX 470 kart yükte kalınca kapanıyor

Safa4145

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı mining bir kart ve 2.el olarak alındı kart ilk başta RX 570 olarak gözüküyordu bende BIOS'ta bir sorun vardır diyerek BIOS güncelledim ve RX 470 olarak gözükmeye başladı. Ama bu sefer de en ufak yük altında sürücü kurarken sürücüyü kurup AMD programına girerken dahil PC dönüyor daha sonra tamamen kapanıyor. Ben yapabilecek başka bir şey bulamadım. Sizlerin de değerli bilgilerini almak isterim.

ASUS RX 470 mining.

Bunu indir, save kısmından halihazırdaki BIOS'unu kaydet.

Load kısmından bu dosyayı yükle programa tıkla BIOS'unu yazdırsın. İslem bitince yeniden baslat.

Bunu indir, save kısmından halihazırdaki BIOS'unu kaydet.

Load kısmından bu dosyayı yükle programa tıkla BIOS'unu yazdırsın. İslem bitince yeniden baslat.
Bu Samsung benimki elpida vram

Overclock varsa ondandır.

RX 570 470 olarak görünüyorsa kart sıkıntılı veya sahte olabilir.
Sahte değil gpu-z de bile RX 470 olarak gözüküyo

Sunu dene bir de.

Bu kurulu zaten kartın içini açacağım mecbur belki arkadaşın dediği gibi sahte ya da farklı bir model olabilir

Sunu dene bir de.

Bu kurulu zaten kartın içini açacağım mecbur belki arkadaşın dediği gibi sahte ya da farklı bir model olabilir

Sunu dene bir de.

Sunu dene bir de.

Sunu dene bir de.

Sunu dene bir de.
Bu kurulu zaten kartın içini açıcam mecbur belki arkadaşın dediği gibi sahte yada farklı bi model olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı