RX 470 Oyunda "Unsupported Video Card" Hatası

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Neverwinter oyununa girmeye çalışıyordum uzun bir aradan sonra ve benden driver güncellememi istedi. Zaten 17.2.1 kullanıyordum ve onun için 17.4.1'e güncelledim ki Optional bir güncellemeydi bu. Oyuna en azından girebiliyordum şimdi de oyuna girerken Unsupported Video Card başlıklı bir hata veriyor ve benden Dx10 üzeri destekleyen bir grafik kartı kullanmamı istiyor. Kartım zaten Dx12. Anlamadım olayı. Ne olabilir sorunum?

@Recep Baltaş Hocam ben bu konuda da rapor çıkarmalı mıyım bilmiyorum. Lazımsa bir şey bu benim bilgisayarım rapor falan alabilirim bundan.

@BERWAR @Silinen üye

UPDATE: DDU ile 17.4.1'i sildim ve 17.2.1'i yükledim. Oyun şimdi açılıyor ama bu sefer sol altta oyun içinde "Dx10 ve üzeri destekleyen ekran kartı kullan vee son driverları yükle yoksa düşük performans alırsın" basitçe çevirirsem bunu diyor ve gerçekten de düşük performans alıyorum. Sanırım Win10'da olan bir bug bu. Bir kaç yerde böyle yazıyor en azından.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı