RX 470 Oyunlarda kasma problemi

Hocam aynı sistemi sadece Asus Strix RX 470 4G, Gskill 8 gbddr 4 2133mhz ve h110m-D anakart ile kullanıyorum.CS Go yu en yüksek ayarlarda 200-300 en düşük 160 da oynuyorum.Tüm gün oynasam bile işlemci sıcaklığım 41 dereceyi geçmedi.Ekran kartının da yüke binip fanını çalıştırdığı duruma şahit olmadım henüz.Bence bir sisteminizi servise göstermenizde fayda var diye düşünüyorum.(Yazımda belirttiklerimin dışındaki tüm parçalar aynı ve toplayalı 3-4 ay olacak)

Oyunlarda kullandığın çözünürlük nedir?
Kullandığım çözünürlük GTA 5 vb. oyunlarda 1980x1080 sadece CS GO da 1280x1024 oynuyorum GTA 5 de full high ayarlarda 1080p de 80 -100 arası fps alıyorum CS GO da ise yazdığım gibi :(

Hocam aynı sistemi sadece Asus Strix RX 470 4G, Gskill 8 gbddr 4 2133mhz ve h110m-D anakart ile kullanıyorum.CS Go yu en yüksek ayarlarda 200-300 en düşük 160 da oynuyorum.Tüm gün oynasam bile işlemci sıcaklığım 41 dereceyi geçmedi.Ekran kartının da yüke binip fanını çalıştırdığı duruma şahit olmadım henüz.Bence bir sisteminizi servise göstermenizde fayda var diye düşünüyorum.(Yazımda belirttiklerimin dışındaki tüm parçalar aynı ve toplayalı 3-4 ay olacak)
Hocam işlemci için tehlikeli mi yani sıcaklık stok fan yeterli dediler en fazla 55 dereceyi falan gördüm?

Belleklerde mi sıkıntı olabilir diyosun hocam peki nası anlayabilirim sıkıntı olup olmadıgını ? Birde 600w güç kaynağım var bu sistem cekse cekse kaç watt çeker ki ? Yeterli değilmi güç kaynağım

Nası anormallik derken ? Ģözüme carpan bi sey olmadı ama ?
Sistem boştayken falan işlemci hdd veya belleklerin kullanımında bir anormallik var mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı