RX 470 Sistemde Oyunların Geç Açılması

HEllRazer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eğer ekran kartım ve monitörüm free sync uyumlu değil ise takılmalar yapar mı ve bir şey daha soracağım bununla ilgili 1 kaç şey daha söylemiştim eksik bilgi mi olmuş anlamadım. Oyunlarda bekleme ekranında h1z1 gibi total war war hammer gibi 2 dakikaya yakın bir süre bekliyorum eski ekran kartımda 1 dakika dahi sürmüyor hemen geliyordu bu oyunlar. İşlemcim i7 4790 3.6 GHz, 8 GB RAM. RAM'in markasını bilmiyorum. AMD rx 470 ekran kartım var yeni aldım çok afedersiniz paramla rezil oldum desem yeridir arkadaşlar. Bir de ekran kartı ayarlarında vsync bulamadım sadece free sync uyumlu değil yazıyordu. AMD radeon software kullanıyorum sizce vysnc yok mu? Bu ekran kartında yoksa farklı bir yerdemı farklı bir yerdeyse nerede sorularımı cevaplarsanız çok severim biliyorum kafnızı çok ağrıtacağım lakin 3 gündür araştırmama rağmen pek sağlıklı bir şeyler bulamadım. Teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı