RX 470 ve i3 4130 darboğaz olur mu?

Yakında zaten işlemci de almayı düşünüyorum, her oyunda mı olur darboğaz?

Battlefield 1, Battlefield 5 gibi işlemci odaklı oyunlarda çok fazla darboğaz yaşacaktır. Red Dead Redemption 2, The Witcher 3 gibi ekran kartı odaklı oyunlarda ise ya çok az yaşatır ya da tam olarak besler. Darboğazı azaltmak için oynadığınız her oyunda ayarları olabildiğince yükseltin.

Ekran kartı için önerileriniz nelerdir?
RX 550-460-560 GTX 960-750Tİ aklımda bunlar var bu performansa yakın olan diğer kartlarda seçilebilir. Yakın işlemciler kullanıyoruz dün bu konu üstüne GTA V girdim. 1440x900'de R7 240'a darboğaz yapıyordu yani kart kullanımı sürekli dalgalıydı siz düşünün. 2C/4T yani yapacak bir şey yok ama ilerde işlemci anakart RAM değişirim derseniz üst model bir kartta alınabilir.

RX 550-460-560 GTX 960-750Tİ aklımda bunlar var bu performansa yakın olan diğer kartlarda seçilebilir. Yakın işlemciler kullanıyoruz dün bu konu üstüne GTA V girdim. 1440x900'de R7 240'a darboğaz yapıyordu yani kart kullanımı sürekli dalgalıydı siz düşünün. 2C/4T yani yapacak bir şey yok ama ilerde işlemci anakart RAM değişirim derseniz üst model bir kartta alınabilir.
1050ti bu zamanda alınır mı sizce?

Geri
Yukarı