RX 470 vs GTX 1050 Ti

Ah hocam şu WattMan olayı biraz can sıkıyor ama bir şekilde düzeltiyorum. Şu WattMan ve yazılımsal olayları olmasa AMD muazzam satış yapacak da bakalım o günleri görecek miyiz?
O konuda çok haklısın ama teknoloji bakımından Nvidia’ya yetişmesi çok zor.

Mining yapmayacağım ekran kartı eski onu yenileyeceğim unity den oyun geliştiriyorum ekran kartı lazım
Oyun geliştiriyorsan genelde Nvidia kartı kullanmak şart diye biliyorum ama yanlış yönlendirmeyeyim.

Intel için de yetişmesi zor diyorlardı ama AMD affetmedi. AMD'nin sağı solu belli olmaz hocam.

Rekabet her zaman iyi bir şey. Bizim yararımıza oluyor tamamen. AMD, NVIDIA'ya yetişmeye çalışıyor ama kıl payı kaçırıyor. Ekran kartı konusunda ne olursa olsun NVIDIA ile eşit olacağına hiçbir zaman inanmadım. AMD, önce kesinlikle yazılım hatalarını ve başka sorunları gidermeli. AMD ekran kartları ne kadar güzel olsa da bu hatalar yüzünden NVIDIA tercih etmek zorunda kalıyorum 🤷‍♂️

Rekabet her zaman iyi bir şey. Bizim yararımıza oluyor tamamen. AMD, NVIDIA'ya yetişmeye çalışıyor ama kıl payı kaçırıyor. Ekran kartı konusunda ne olursa olsun NVIDIA ile eşit olacağına hiçbir zaman inanmadım. AMD, önce kesinlikle yazılım hatalarını ve başka sorunları gidermeli. AMD ekran kartları ne kadar güzel olsa da bu hatalar yüzünden NVIDIA tercih etmek zorunda kalıyorum 🤷‍♂️

İş RTX gibi teknolojilere gelince NVIDIA çok daha iyidir ama kartın kas gücüne bakıldığı zaman AMD NVIDIA'dan daha fiyat performans oluyor her zaman. Eğer ki sorunları düzeltip teknolojileri gelişirse ve ona rağmen fiyat performans olarak NVIDIA'dan daha uygun olursa hiç şüphem yok NVIDIA'dan daha çok pazar payı elde edecektir.

Benim kafam çok karıştı gtx 1060 6gb mi rx 470 4gb mi

Arkadaşlar pc ye i7 3770 alıcam ve bir ekran kartı bakıyorum 2000 tl lik 2. El de olabilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı