RX 470 vs GTX 1060

Tabii ki MSI Gaming X 8GB. MSI kalite,soğutma,yazılımda bir numara. Servis konusunda da sıkıntın olmasın. Sapphire Zotac PCooler gibi markaları zaten @Recep Baltaş ve Ali Güngör tavsiye etmiyor.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Aklımda benim Sapphire Nitro+ Modeli vardı ama?

Sırf arka plaka için MSI gibi bir markadan vazgeçme. Monitör olarak ne düşünüyorsun?
Monitörüm maalesef şuan 1440 X 900 Samsung monitör var 5MS'lı onu kullanacağım seneye gaming monitör alacağım.

Monitörüm maalesef şuan 1440 X 900 Samsung monitör var 5MS'lı onu kullanacağım seneye gaming monitör alacağım.

Gtx 1060'lı sistemi al. İ5 6500 oldukça güçlü bir işlemci. Seni yarı yolda bırakmaz.

Saol

Bende Dell E2216HX2 kullanmayı planlıyorum 2 ay sonra 1 tane daha alıp EyeInfinity olarak kullanmayı düşünüyorum. Sistemini bana atar mısın?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı