RX 480 + FreeSync Monitör vs GTX 1060 + 60Hz Monitör

O değilde kaç dakikadır konuyu okuyup @sfasdasg adlı arkadaşın yorumlarına gülüyorum.Adam nvidia elite diyor i7 6900k 1080 sli kullanıyor sanki mübarek açıklamasına baktım i3 6100 ve gtx 1060'ı gördüğümde 1060'ı rx 480'den daha elite bulan adama ne diyeceğimi bilemedim . Anlamıyorumki böyleleri fanboyluk yapıp forumları kirletmek için paramı alıyorlar . İnsanların konusunu saptırıp cevap vericek insanlarla aralarında tartışma (daha çok kavga gibi duruyor ama) başlatıyorlar.

3000 TL'ye yapılır, ancak yıl başı dolar kuru ne olur bilemem. O zaman RX480 ve Freesync olacak;

Ekran Kartı: MSI RX480 Gaming X 8G
Monitör: AOC G2460VQ6
Toplam 1920 TL

Teknobiyotik'ten toplandı.
Teşekkür ederim ilgilendiğin için arkadaşım. Asus Strix RX480 100TL ye yakın daha ucuz bunun sebebi nedir?

O değilde kaç dakikadır konuyu okuyup @sfasdasg adlı arkadaşın yorumlarına gülüyorum.Adam nvidia elite diyor i7 6900k 1080 sli kullanıyor sanki mübarek açıklamasına baktım i3 6100 ve gtx 1060'ı gördüğümde 1060'ı rx 480'den daha elite bulan adama ne diyeceğimi bilemedim . Anlamıyorumki böyleleri fanboyluk yapıp forumları kirletmek için paramı alıyorlar . İnsanların konusunu saptırıp cevap vericek insanlarla aralarında tartışma (daha çok kavga gibi duruyor ama) başlatıyorlar.

Demekki ona göre 100-200 tl fazlalık elit oluyor herkesin kendi tarzı var :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı