RX 480 için işlemci seçimi

Anıl_alp232

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu haziran sonunda oyun PC'si toplayacağım. Dün ekran kartı olarak RX 480'i öğrendim ve uygun fiyata yüksek performans olarak iyi geldi. (Şimdi söyleyeceklerimi OC yapmadan düşünelim) Benim işlemcim i5 4460'dı acaba darboğaz yapar mı? Ekran kartı performansını tam gösterebilir mi? Eğer darboğaz olursa i5 4670K alacağım. Bu kartla performans farkları ne olur? 4670K bütçemin biraz üzerinde darboğaz yapmayacak ve kartın performansını tam verecek başka uygun bir işlemci var mı acaba?(yüksek ayarlarda 60 üstü fps almak isterim ya da en az 40+) Şimdiden teşekkürler. Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci 4670K çok iyi değil diyorlar. Önerilerinizi bekliyorum.

i5 4460 bırakılıp i5 4670K alınmaz, çıkmadan darboğaz olup olmayacağını bilemeyiz.
Örnek video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı