RX 480 mi? RX 470 mi?

Utkuk668

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. RX 480 alırsam SSD + RAM alamıyorum. RX 470 ile alabiliyorum. Şu an sistemimde herhangi bir SSD bulunmamaktadır ve 8GB RAM kullanmaktayım. Hangi çözüm benim daha işimi görür?

2312.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartını yüksek alacağım diye diğer parçalardan kısmak hatta vazgeçmek bana hiç mantıklı gelmiyor. Yine de siz bilirsiniz.

Hocam ekran kartını yüksek alacağım diye diğer parçalardan kısmak hatta vazgeçmek bana hiç mantıklı gelmiyor. Yine de siz bilirsiniz.
Günümüzde çoğu oyun önerilen sistem gereksinimlerinde 8gb ram istediği için parçadan kısmak size kısa vadede bir şey kaybettirmiyor. ;) Bugün 8gb takılır seneye bi 8lik daha takılır.

Bende RX 470 almanızı tavsiye ederim. Tabii ki RX 480 daha iyi ama RX 470 ile aralarında dağlar kadar fark yok. İkisi neredeyse birbirine yakın sonuçlar alıyor. Bütçeniz kısıtlı ise RX 470 almanız en iyisi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı