RX 480 Ne Zaman Çıkacak?

Sinerji'nin yerine gitmiştim. Bana şöyle dediler: "RX 480 ay sonunda çıkacak." Ben de onlara GTX 1070 almayı planladığımı söyleyince, "GTX 1070 (Founders Edition olmayan versiyonu) 1800-2000 TL arasında olacak ve Temmuz'da çıkacak ama bekleyemem diyorsan ay sonunda iki tane RX 480 alabilirsin GTX 1080'i geçiyor." dediler. Şu anda ekran kartı olmadan bilgisayarı sipariş ettim, hadi bakalım bekliyoruz neler olacak.
Hocam nick troll değil mi? (n)

Sinerji'nin yerine gitmiştim. Bana şöyle dediler: "RX 480 ay sonunda çıkacak." Ben de onlara GTX 1070 almayı planladığımı söyleyince, "GTX 1070 (Founders Edition olmayan versiyonu) 1800-2000 TL arasında olacak ve Temmuz'da çıkacak ama bekleyemem diyorsan ay sonunda iki tane RX 480 alabilirsin GTX 1080'i geçiyor." dediler. Şu anda ekran kartı olmadan bilgisayarı sipariş ettim, hadi bakalım bekliyoruz neler olacak.
Sinerji'nin yeri tam olarak nerede ? Hayır, nerede olduğunu biliyorum. Üsküdar ama internetten baktığım zaman nerede olduğunu görselle göremiyorum ? Bilginiz var mı ?

Kardeşim bu kart Gtx 980 gücünde (çok yakın az fark var) ve Fiyatı 199 Dolar daha ne Gtx 970 i bitti artık o hem fiyatı bilene 1400 Tl Düşün 900 Tl lik erkan kartı 2200 Tl lik erkan kartının performasına yaklaşıp daha az güç tüketio lütfen artık Gtx 970 i kapatalım yeni nesil GPU lara bakalım R9 300 ve GTX 900 serisi bitti artık.
Hocam siz şöyle anlamışsınız; yeni nesil GPU çıktı eski nesil artık stoklardan kaldırılacak. Bu tamamen yanlış yeni neslin çıkmış olması eski neslin satışlarını durdurmaz dünya baya büyük biryer illaki birisi satın alacaktır. ve ayrıca 390 980 ile rakiptir 480'ise 1080 veya 1070. (Veya dedim çünkü 1070'in herhangi bir incelemesi yapılmadı ve özelliklerini tam bilmiyoruz.)

Yurt dışında 199$ olan kartı burada 1000TL ye satamazlar. Öyle bir lüksleri yok , bu kadarı da fazla .
Kesinlikle haklısınız.

Yurt dışında 199$ olan kartı burada 1000TL ye satamazlar. Öyle bir lüksleri yok , bu kadarı da fazla .
Size bir soru sormak istiyorum. Sinerji Bilgisayar' ın yerini biliyor musunuz ? Sitelerinden baktım Üsküdar' da bir yerdeler herhalde ama tam nerede olduklarını göremedim. Hiç Sinerji Bilgisayar diye yazmıyordu.

Arkadaşlar bir sorum olacak ben temmuz başında Pc toplıycam ama takıldığım bir nokta var oda Anakart,Anakart konusunda pek bilgim olmadığından bir türlü seçim yapamadım işlemcim i5 6500 olacak ve seneyede crossfire ile güçlendirmeyi planlıyorum.Anakart için bütçem max. 350 TL bana bir Anakart önerirmisiniz Hdmi çıkışı ve ddr4 olması gerekiyor.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle haklısınız.

Size bir soru sormak istiyorum. Sinerji Bilgisayar' ın yerini biliyor musunuz ? Sitelerinden baktım Üsküdar' da bir yerdeler herhalde ama tam nerede olduklarını göremedim. Hiç Sinerji Bilgisayar diye yazmıyordu.
Ben de İstanbulda oturmadığım için bilmiyorum ancak google haritalarda yerini böyle gösteriyor. (0216)532 1532 de telefon numaraları arayıp detaylı bir şekilde buradan öğrenmenizi tavsiye ediyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    98,8 KB · Görüntüleme: 112
Ben de İstanbulda oturmadığım için bilmiyorum ancak google haritalarda yerini böyle gösteriyor. (0216)532 1532 de telefon numaraları arayıp detaylı bir şekilde buradan öğrenmenizi tavsiye ediyorum.
Arayacağım ama bir şey soracağım ben internetten de sipariş ederim de :D dolandırıcıdırlar diye korkuyorum :D herkes güveniyo ama alsam mı ki oradan bilemedim :D

Bende ise böyle çıkıyor...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı