RX 480 Ne Zaman Çıkacak?

Arayacağım ama bir şey soracağım ben internetten de sipariş ederim de :D dolandırıcıdırlar diye korkuyorum :D herkes güveniyo ama alsam mı ki oradan bilemedim :D

Bende ise böyle çıkıyor...
Bu öyle bir site değil dolandırılma olasılığınız çok düşük. Zaten eksik veya bozuk parça gönderdikleri zaman kendi fiziksel mağazasına da gidip değiştirme şansınız var.

Dolandırılma olasılığınız çok düşük derken var mı yani :D ? Ya da yok mu demek istediniz ?
Aslında yok da hani bi yanlışlık olur da eksik parça gelebilme ihtimaline karşı söyledim. Hani öyle merdiven altı bi site de değiller zaten fiziksel mağazalarıda mevcut olduğundan öyle bir şey yapamazlar.

Şöyle bir değerlendirme yapmak istiyorum AMD GCN mimarisini pişirip pişirip önümüze koydu bu r9 390 da son buldu.

RADEON RX 480 e gelecek olursak 200 $ bir satış fiyatı olacak ama ülkemizdeki vergi ve disbürütörler bunu fırsat bilip kartı 800 900 civarında satış rakamı koyarlarsa hiç şaşırmayın.

Kartın performansına gelecek olursak Polaris mimarisini kullanacak 14 nm gibi inanılmaz az güç tüketen ve yüksek performans sağlayacağı ve gtx 1070 le ciddi bir şekilde kapışacağı kesin gibi duruyo.

İnşallah ülkemizde abartı bir satış rakamıyla satılmazsa hem oyuncuların ve orta duzeyde grafık render ile uğraşak arkadaşlarımıza hem bütçe hem performans olarak çok büyük bir katkıda bulunacak.

Şöyle bir değerlendirme yapmak istiyorum AMD GCN mimarisini pişirip pişirip önümüze koydu bu r9 390 da son buldu.

RADEON RX 480 e gelecek olursak 200 $ bir satış fiyatı olacak ama ülkemizdeki vergi ve disbürütörler bunu fırsat bilip kartı 800 900 civarında satış rakamı koyarlarsa hiç şaşırmayın.

Kartın performansına gelecek olursak Polaris mimarisini kullanacak 14 nm gibi inanılmaz az güç tüketen ve yüksek performans sağlayacağı ve gtx 1070 le ciddi bir şekilde kapışacağı kesin gibi duruyo.

İnşallah ülkemizde abartı bir satış rakamıyla satılmazsa hem oyuncuların ve orta duzeyde grafık render ile uğraşak arkadaşlarımıza hem bütçe hem performans olarak çok büyük bir katkıda bulunacak.
haklısınız fakat bir yerde hatanız var 1070 kadar iyi değil 1070 den bira daha düşük ama şuan alınacak en iyi kart RX 480 veya 1070 mesela ne kadar doğru tam bilmiyorum fakat Rx 480 doomda 75 fps civarı alır diyorlar 1070 ise benchmarklarda hatırladığım kadarıyla 96 alıyor (1440 P) tabiki şöyle bir şey var mesela bir kişinin bütçesi 2300-2500 diyelim 1700-1800 lira gtx 1070 geriye kalan para 500-600 bunla işlemci ve ana kart alıcak yok darboğaz yok verimsizlik falan 2300-2500 lira bütçesi olan bir adam Rx 480 alıcak 900 lira civarı geriye kalan para 1400-1500 sen bununla dha iyi bir sistem toplarsın ve 1070 bile yetişebilirsin bu yılın düsük bütçeli bir sistem için rx 480 en iyi kart olucak .

Arkadaşlar bir sorum olacak ben temmuz başında Pc toplıycam ama takıldığım bir nokta var oda Anakart,Anakart konusunda pek bilgim olmadığından bir türlü seçim yapamadım işlemcim i5 6500 olacak ve seneyede crossfire ile güçlendirmeyi planlıyorum.Anakart için bütçem max. 350 TL bana bir Anakart önerirmisiniz Hdmi çıkışı ve ddr4 olması gerekiyor.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
I5 6500'e crossfire yapılmaz. İşlemci kaldırmaz. 350 Tl ye anakart olarak ASUS B150M PRO GAMING Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&HDMI Anakart bunu önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı