RX 480 Özel Soğutma Modelleri Ne Zaman Gelir?

My aim sucks

Hectopat
Daha fazla  
RX 480 özel soğutma modeli ne zaman piyasaya çıkacak bir bilgisi olan var mı ?

İnternetten bazı fotoğraflar buldum:

MSI-Radeon-RX-480-GAMING-X-8GB-Pictures-Surface-2.jpg RX 480 RED DEVİL.jpg AMD-RX-480-Sapphire-Nitro-3.jpg images.jpg HIS-ICEQX2-RX-480-1-635x422.jpg indir.jpg XFX-RX-480-10.jpg

Bunların Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer ? Fiyatları nasıldır ?

Sapphire modeli geldi. 8 GB modeli 1100 TL civarında 4 GB modeli 900 TL civarında. Muhtemelen diğer markaların modelleri de çıkacaktır 1 haftaya kadar.

Sapphire Çıkarttı tavsiyem almanız sebebi Sapphire normal kartlara göre az farkla soğutma bakımından kötü fakat Frekans değerlerini daha yükseğe ayarlıyorlar. Recep Baltaş'ında dediği gibi Sapphire ve Zotac kartlar hasasstır. Ancak düzgün kullanım sonucu Diğer markalara göre %6 ile 10 Arasında ekstra performans alırsınız.

Sorun çıkmasının sebebinide söyliyeyim O.C Yapılmış halde geliyor kartlar genelde Örnek olarak MSI R9 380 Ekran kartı 1100 MHZ Olarak satılıyor ise Sapphire R9 380 Ekran kartı 1300 MHZ Olarak elinize geliyor ve ısınma sorunu oluyor biraz ama çok sıkıntı çıkartmaz Şimdi Nitro Dual X Soğutması ürettiler ve bu sorunuda aştılar ben Sapphire R9 380 Dual - X O.C Nitro 4GB Kullanıcısıyım İşlemcim darboğaz yapıyordu karta çok yük bindiriyorum ve kart 60 Dereceyi geçmedi çoğu oyunda. Elimden geldiğince Açıklamaya çalıştım Sapphire Markası düzgün kullanıldığı sürece sıkıntı çıkartmaz :)

Vatanda Asus RX 480 geçen geldi hemende bitti. Takip etmelisiniz bazı sitelere geliyo geldiği gibide bitiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı