RX 480 Sistem CS:GO Düşük FPS Sorunu

YiğitB

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar kolay gelsin. Ne oldu bilmiyorum ama FPS'im epey bir düştü. 20 gündür oyun oynamıyordum. Önceden CS:GO'da lowda 600-800 FPS arası alıyordum, ultrada bazen 450-500 civari, minimum 300. Ne oldu bilmiyorum ama ultrada 190-300 arası, low 350-500 arası almaya başladım. Ekran kartım RX 480. Güncellemeleri yaptım olmadı, geri yükledim bir türlü düzeltemedim. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığın harita da çok önemli. Mesela Nuke ekran kartını en çok yoran haritadır. Ama arkadaşların dediği gibi monitöründeki Hz değeriyle eşit FPS alsan çok daha iyi olur. 450 FPS'ye ne ihtiyacın var ne de faydası var.

O kadar fps gereksiz değil mi ? Dikey eşitlemeyi açın. Hem dedikleri gibi fazla yorulmaz kart hemde güç tasarrufu yapmış olursunuz. Sorunun sebebi cs goya güncelleme gelmiş yakın zamanda sanırım. (Ben oynamıyorum.) herkes sorun yaşıyor.

600 veya 800 PFS alman seni nasıl tatmin ediyor hiç anlamıyorum :D 144 Hz destekleyen monitorun olsa bile 144 sonrasını göremeyecegin icin sistemi gereksiz yoruyorsun. O ekran kartını alıpta Low da oyun oynamakta bir garip.

Windows 10 kullanıyorsanız Xbox DVR özelliğini devre dışı bırakın, ayarlardan dikey eşitlemeyi çoklu arabellekleme yapın ve konsola fps_max (monitörünüzün Hertz değerini girin).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı