RX 480 sistemde Fortnite çok kasıyor

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemim iyi olmasına rağmen Fortnite düşükte bile kasıyor. Ne yapabilirim? Sistemimi yazıyorum. BIOS güncel. 1070 Ti alsam düzelir mi? Virüs yok yeni format attım.

Ryzen 5 1600 AF işlemci.
Sapphire Nitro RX 480 ekran kartı.
MSI A320M Pro-e anakart.
Apacer Panther 8x2 16 GB RAM.
Kingspec 512 GB SSD.
MSI G24C4 monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarları Otomatik Ayarla'ya basın 60 FPS verebilecek şekilde ayarlıyor genelde. Performans moduna alabilirsiniz DirectX seçtiğiniz yerden.

Merhabalar. Sistemim iyi olmasına rağmen Fortnite düşükte bile kasıyor. Ne yapabilirim? Sistemimi yazıyorum. BIOS güncel. 1070 Ti alsam düzelir mi? Virüs yok yeni format attım.

Ryzen 5 1600 AF işlemci.
Sapphire Nitro RX 480 ekran kartı.
MSI A320M Pro-e anakart.
Apacer Panther 8x2 16 GB RAM.
Kingspec 512 GB SSD.
MSI G24C4 monitör.

Sistem ideal gibi gözüküyor tek ekran kartı üzer Fortnite'ı.

MSI Afterburner ile RAM CPU GPU kullanım ve sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız?
Ayarları Otomatik Ayarla'ya basın 60 FPS verebilecek şekilde ayarlıyor genelde. Performans moduna alabilirsiniz DirectX seçtiğiniz yerden.
Birkaç saate paylaşırım.
Performans modunda da kasıyor. Otomatik ayarla dediğimde ise her şeyi destansıya alıyor ayrıca ben akıcı olsun diye 144 hz monitör aldım. 120 fps ten düşmeyen bir sistemde 60 fps kilidi yapamam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı