RX 480 sisteme kasa önerisi

Corsair 100R kasada kaç usb girişi var acaba bilen var mı?

Hocam Dark N10 tavsiye ediyorum. Dahili PSU'LU olanlar da güzel. HİGH POWER 85 PLUS olarak geliyor.
Hocam dediğiniz kasanın da ismini çok duydum araştırıcam. Acaba o kasada kaç usb girişi var biliyor musunuz?

Herhangi bir USB çoğaltıcı işinizi görür diye düşünüyorum. Bu yüzden bol USB girişi olan kasa bakmak yerine tasarım bakımından en çok hoşunuza gideni seçmenizi tavsiye ederim...

Herhangi bir USB çoğaltıcı işinizi görür diye düşünüyorum. Bu yüzden bol USB girişi olan kasa bakmak yerine tasarım bakımından en çok hoşunuza gideni seçmenizi tavsiye ederim...
Usta sormayı unutmuşum dün. Bu USB çoğaltıcı acaba USB veri hızı performansını etkiliyor mu? Yani sonuçta tek girişlik yere birkaç USB takmış oluyoruz.

Etkilemez. Priz çoğaltıcı gibi düşün. Ama dediğim gibi DARK N10 tavsiye ediyorum. Fan kontrolcüsü, LED aydınlatmaları ve malzeme kalitesi gayet iyi. Abartısız söylüyorum 3 günden beri bilgisayar açık indirme yapıyorum, çok az ses var.

Usta sormayı unutmuşum dün. Bu USB çoğaltıcı acaba USB veri hızı performansını etkiliyor mu? Yani sonuçta tek girişlik yere birkaç USB takmış oluyoruz.
Hayır herhangi bir sorun oluşmaz. Hatta biraz daha bütçe arttırarak USB 3.0 portlarına sahip çoğaltıcılar var ve adaptörün girişi biraz farklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı