Rx 480 ve AMD FX 8350 için PSU tavsiyesi

Sıfır FX sistem toplamışsan geçmiş olsun.
O sisteme kendi kullandığım FSP Hexa 500W tavsiye edebilirim. Bir daha öyle markalardan uzak dur.

@BERWAR Hocam millete Everest alinmaz dedik israr ettik dinletemedik. Gene hakli ciktik.
@İbrahim Aksoyy Lafim size degil hocam yanlis anlamayin.
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze yeterlidir hocam.
Öncellikle teşekkür ederim hocam.
Ben biraz ucuz olsun dedim 750W görünce o fiyata kaçırmayayım dedim aldıktan sonra bir kaç forumda şikayetler falan gördüm ama iş işten geçti birkere.

GTA 5 oynayacaksan 500GB HDD darboğaz yapabilir. Bu da takılma donma vs. gibi sonuçlara yol açar. :) Geri kalan parçaları GTA 5'i rahatlıkça açabilir.

GTA 5 oynayacaksan 500GB HDD darboğaz yapabilir. Bu da takılma donma vs. gibi sonuçlara yol açar. :) Geri kalan parçaları GTA 5'i rahatlıkça açabilir.
Teşekkürler düşüncen için. Bu konuda fikrin nedir?

Bu arada arkaşlar kasa ve psu ikisi bir arada lazım asus 970 anakartın sığa bileceği bir kasa.

Alan darboğaz niye yapsın hocam?

Teşekkürler düşüncen için. Bu konuda fikrin nedir?

Bu arada arkaşlar kasa ve psu ikisi bir arada lazım asus 970 anakartın sığa bileceği bir kasa.
PSU: Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı
Kasa: Corsair Carbide 100R CC-9011075-WW Mid Tower Kasa

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı