RX 480 vs GTX 1060

Nvidia ve AMD çıkartıkları ekran kartlarında genellikle Nvidia kazandığı için ve Nvidia boşu boşuna GTX 1060 için yatırım yapmıycağına inanıyorum o yüzden Nvida alır hertürlü.

Nvidia fanboyu kokusu aldım , size de gelmiştir :) @yusuf_114 bu kanıya nerden varıyosun. Gördük işte R9 380 GTX 960 da. R9 380 daha performanslıydı. Hatta fiyatları ya aynı ya da R9 380 daha ucuzdu. AMD boşa mı yatırım yapıyor ?

Arkadaşlar gtx 1060 zaten daha iyi kesin fps söylrnmez ama daha iyi. E fiyatıda 1030tl. Kdv dahil tr fiyatı açıklandı resmi olarak technopatın ana sayfasında bulabilirsiniz haberi her türlü 1060 desem?

@1Game1Gamer acaba hiç amd tabanlı bi sistem kullandınmı :) ?
Nvidia hangi kartta galip geldi ? R7 240 , GT 730'dan daha ucuz ve daha performanslı. R7 260X , GTX 750'den daha performanslı. R7 370, GTX 750Ti'dan daha performanslı. R9 380, GTX 960'tan daha performanslı. R9 390, GTX 970'den daha performanslı ve ucuz. Daha fazla örnekleri de var. Zamanında X4 640 ve HD 6670'li bir sistem kullandım. Gayette iyiydi. Fakat Nvidia GTX 1000 serisi ile çok büyük bir iş çıkardı tebrik etmek lazım. AMD tarafinıda bekliyoruz.

@yusuf_114 hayır. Casper bilgisayar alınca tabii.. AMD tabanıymış İntel tabanıymış fark etmiyor. Bir bilgisayarda sorun çıkınca sorun direk AMD bileşene atılıyor. Hiç işletim sistemine , kullanım şekline ve kasanın diğer parçalırına hiç suç atılmıyor. AMD hiç bir zaman kötü bir marka olmamıştır ve ayrıca şimdiki AMD ile eski AMD arasında çokca fark var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı