RX 480 Yerine R9 380x Almak

yektan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın kendime vatan bilgisiyardan bir sistem toplayacağım ancak param rx 480'in referans modeline yetiyor, referans modelin çok ısınması beni korkutan şey. Şu anda r9 380x 100 TL indirimde. Sizce referans model rx 480 yerine r9 380x alınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yarın kendime vatan bilgisiyardan bir sistem toplayacağım ancak param rx 480'in referans modeline yetiyor, referans modelin çok ısınması beni korkutan şey. Şu anda r9 380x 100 TL indirimde. Sizce referans model rx 480 yerine r9 380x alınmalı mı?
kesinlikle alınmamalı indirime sokmalarının amacı ellerindeki eski kartların stoklarını tüketmek bir an önce çünkü yeni mimari çıkınca kimse almayacak ve zarara uğrayacaklar yeni mimari çıkmışken r9 serisi alınmaz kesinlikle en fazla 10 güne özel soğutmalı msi rx480 çıkacak 8gb modeline paranız yetmezse 4gb modelini alırsınız oda 1000-1050TL olacak

R9 380x modelini alarak çok büyük bir hata yapmış olursunuz,referans modeli bile özel soğutmalı rx 380x'den daha iyi,sabır erdemdir derler,biraz sabredin karşılığını görürsünüz.

Beklemende fayda var kardeşim , çok memnun kalırsın bekle özel soğutmalı çıkınca al sonuçta her yıl ekran kartı almıyoruz, kesinlikle bekle asus Yada msı tercih et diyorum .

PC alındı mı acaba :) yazık insanlar bekle bekle ne hale geldi şu amd nin ettiğine bak :)

Arkadaşlar sistem alınmıştır ve 1 aydır kullanmaktayım.Bugün sistemin özelliklerini ve fotoğraflarını kullanıcı incelemeleri bölümünde paylaşıcam oyun testleri 1 haftaya gelicektir.
Not:Oyun isteği olanlar yazabilir.

Arkadaşlar sistem alınmıştır ve 1 aydır kullanmaktayım.Bugün sistemin özelliklerini ve fotoğraflarını kullanıcı incelemeleri bölümünde paylaşıcam oyun testleri 1 haftaya gelicektir.
Not:Oyun isteği olanlar yazabilir.

Geçmiş ve hayırlı olsun :).
Diğer bileşenler sorabilirmiyim? Ve oyun testi olarak AC Unity,Syndicate oyunlarını test edebilirmisiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı