RX 550 4 GB 128 bit için minimum kaç watt gerek?

Ben fazla anlamıyorum bilgisayar toplamayı falan bir şeye uyumlu olması gerek mi PSU'nun?
RX 550 bildiğim kadarıyla PSU'dan ayrık güç kablosu istemeyen bir kart. PCIe arabiriminden aldığı güç ile çalışıyor, VX PLUS 350W'da ayrık ekran kartı kablosu yok. Yani VX PLUS 350W sisteminize ve anakartınıza uyumlu çalışacaktır. Elinizde olan anakartın modeli nedir? Ya da almayı düşündüğünüz anakartın, hiç değilse öğrenelim yine de.

RX 550 bildiğim kadarıyla PSU'dan ayrık güç kablosu istemeyen bir kart. PCI-e arabiriminden aldığı güç ile çalışıyor, VX Plus 350W'da ayrık ekran kartı kablosu yok. Yani VX Plus 350W sisteminize ve anakartınıza uyumlu çalışacaktır. Elinizde olan anakartın modeli nedir? Ya da almayı düşündüğünüz anakartın, hiç değilse öğrenelim yine de.

Anakarta mı uyumlu olması lazım sadece.

Anakarta mı uyumlu olması lazım sadece.
Normalde ekran kartına da ayrı güç kablosu bulunması gerek. Ama RX 550 öyle bir kablo istemiyor. Önerdiğim PSU neredeyse bütün anakartlarda çalışır, ne olur ne olmaz modelini öğrenelim. 30 yıllık anakart almayacaksanız uyumlu olur büyük ihtimalle.

Normalde ekran kartına da ayrı güç kablosu bulunması gerek. Ama RX 550 öyle bir kablo istemiyor. Önerdiğim PSU neredeyse bütün anakartlarda çalışır, ne olur ne olmaz modelini öğrenelim.

Nasıl öğrenebilirim internette falan bayağı araştırdım fakat bulamadım. Bilgisayarımın markası

HP Compaq 8200 Elite sff PC​

Kasayı açmadan öğrenemez miyiz biraz zor açılıyorda.
Üstte yazmışsınız, HP Compaq 8200 Elite'ye bu PSU'yu bağlayamazsınız muhtemelen, ayrıca ekran kartı da sığmaz.

HP-8200-Elite-SFF-611834-001-611793-001-anakart-anakart-sistem-kart-Q67-DDR3-s1155-tam.jpg

İçindeki anakartın bu olması gerek, fazla detaylı bilgim yok. Slim PSU'lar uyumlu oluyor bu tür ürünlere. Daha detaylı bilgi sahibi olan forum üyelerimizin yardımcı olacağına eminim.

Üstte yazmışsınız, HP Compaq 8200 Elite'ye bu PSU'yu bağlayamazsınız muhtemelen, ayrıca ekran kartı da sığmaz.

Eki Görüntüle 1355330

İçindeki anakartın bu olması gerek, fazla detaylı bilgim yok. Slim PSU'lar uyumlu oluyor bu tür ürünlere. Daha detaylı bilgi sahibi olan forum üyelerimizin yardımcı olacağına eminim.

Anakartım paylaştığınız görsel mi?

Geri
Yukarı