RX 550 4 GB ekran kartı alınır mı?

ademkacir

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar,
Turbox artex marka RX 550 4 GB almayı düşünüyorum.
1500-2300 arası bütçe var sıfır alacağım 2 el artık güvenemiyorum.
GTX 660.
i7-3770
8 GB RAM.
ASUS P8B75-V anakart var.
BenQ Zowie XL2411 monitörüm var şu anki ekran kartım yetmiyor çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum fazla ağır oyunlar oynamıyorum ve şu anki piyasada bundan başka ekran kartıda yok bu fiyata. Alınır mı sizce bu ekran kartı?

İkinci ele güvenmiyorsan Turbox markasına hiç güvenmemen lazım. İşleri eski parçaları bir araya getirmek. Adında Turbox, Izoly olan bir şey alınmaz.

O monitöre biraz daha bütçe koyup kaliteli bir kart almalısınız bence. RX 550 günümüz için oldukça yetersiz. AMD'de 570-580'in altına dusmemelisiniz.

Turbox alma, başka marka al. Bir de elektrik faturası fazla gelir RX serisinde.

Arktek Afox falan var.
İkinci ele güvenmiyorsan Turbox markasına hiç güvenmemen lazım. İşleri eski parçaları bir araya getirmek. Adında Turbox, Izoly olan bir şey alınmaz.

Arktek Afox nasıllar
RX 550 4 GB kullanıyorum, yeni oyunlarda yetersiz, CS, Valorant, FIFA vs. tarzı oyunlar oynuyorsan sorun çıkartmaz. Ben Sapphire markasının ekran kartını kullanıyorum zamanında 900 küsur civarında almıştım.

Bende tam olarak bu üç oyunu oynuyorum bir de arada sırada GTA 5 falan GTX 660tan daha fazla performans alırmıyı.
O monitöre biraz daha bütçe koyup kaliteli bir kart almalısınız bence. RX 550 günümüz için oldukça yetersiz. AMD'de 570-580'in altına dusmemelisiniz.

Biraz biraz diyerek 3060 çıkacağız galiba dediğim gibi ağır oyunlar oynamıyorum Valorant LoL arada sırada ise GTA V falan oynuyorum GTX 660 daha iyi performans bir tık üstü diye alacağım yani fazla oynamıyorum zaten.
GTX 660 GT1030'dan denk ya da güçlü bir kart. En az GTX 1050 Ti kartlara gibi bakman gerek.

RX 550 1050'ye eşit falan diye görmüştüm GTX 660 ile mi eşit yani?

Geri
Yukarı