RX 550 4 GB ekran kartı alınır mı?

Arktek Afox falan var.

Arktek Afox nasıllar

Bende tam olarak bu üç oyunu oynuyorum bir de arada sırada GTA 5 falan GTX 660tan daha fazla performans alırmıyı.

Biraz biraz diyerek 3060 çıkacağız galiba dediğim gibi ağır oyunlar oynamıyorum Valorant LoL arada sırada ise GTA V falan oynuyorum GTX 660 daha iyi performans bir tık üstü diye alacağım yani fazla oynamıyorum zaten.

RX 550 1050'ye eşit falan diye görmüştüm GTX 660 ile mi eşit yani?
GTX 660 rx 550'yi ezer, 560 ile kapışır.
Daha güçsüz bir karta geçmiş olacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arktek Afox falan var.

Arktek Afox nasıllar.

Bende tam olarak bu üç oyunu oynuyorum bir de arada sırada GTA 5 falan GTX 660tan daha fazla performans alırmıyı.

Biraz biraz diyerek 3060 çıkacağız galiba dediğim gibi ağır oyunlar oynamıyorum Valorant LoL arada sırada ise GTA V falan oynuyorum GTX 660 daha iyi performans bir tık üstü diye alacağım yani fazla oynamıyorum zaten.

RX550 GTX750 1GB'ın bile rakibi olamaz.

GTX 660 GT1030'dan denk ya da güçlü bir kart. En az GTX 1050 Ti kartlara gibi bakman gerek.

İkinci ele güvenmiyorsan Turbox markasına hiç güvenmemen lazım. İşleri eski parçaları bir araya getirmek. Adında Turbox, Izoly olan bir şey alınmaz.

GTX 660 GT1030'dan denk ya da güçlü bir kart. En az GTX 1050 Ti kartlara gibi bakman gerek.

3500 TL'ye 1050 Ti almak mantıklı mı artık bu devirde ekran kartı iyi ama parası tuzlu.

FPS oyunları oynuyorsan şimdilik, komple sistem değiştirme şansın yoksa bir adet RAM alıp çift kanal yap. Daha sonra durumda göre işlemci ve anakart yükseltmesi yaparsın. Günümüzde APU sistemler bile CS:GO, Valorant gibi oyunlarda iyi sonuç veriyor.

Arktek Afox falan var.

Arktek Afox nasıllar.

Afox markası gayet güzel, kendim kullanıyorum GTA 5 60FPS orta ayarlar Minecraft rahat 230 300 FPS görüyor Euro Truck Simulator 2 55 60FPS Valorant'ta 120 190FPS { yazayım şimdi, şu yok Afox alınmaz diyen tayfa gelmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı