RX 550 4 GB ekran kartı alınır mı?

Bir de arkadaşlar benim sistem en fazla hangi ekran kartına kadar kaldırabilir 1050 Ti rahat olur değil mi?

Bir de arkadaşlar benim sistem en fazla hangi ekran kartına kadar kaldırabilir 1050 Ti rahat olur değil mi?

Afox RX 550 öneriyorum, ekran kartları şu an pahalı. İlerleyen zamanda düşünülebilir, Afox RX 550 sizi üzmeyecektir. { çift fanlı modeli }

Arktek Afox falan var.

Arktek Afox nasıllar.

Bende tam olarak bu üç oyunu oynuyorum bir de arada sırada GTA 5 falan GTX 660tan daha fazla performans alırmıyı.

Biraz biraz diyerek 3060 çıkacağız galiba dediğim gibi ağır oyunlar oynamıyorum Valorant LoL arada sırada ise GTA V falan oynuyorum GTX 660 daha iyi performans bir tık üstü diye alacağım yani fazla oynamıyorum zaten.

RX 550 1050'ye eşit falan diye görmüştüm GTX 660 ile mi eşit yani?

GTA 5 oynadığım zamanlar Single ve Online bölümünde tüm ayarlar yüksekteyken gayet 60-70+ FPS alıyordum, söz konusu FiveM olunca RAM'imin de 8 GB olması ile birlikte, çoğu ayar en düşükte sadece bir iki görsel ayar yüksekteyken yine bana yetecek kadar 60-70 FPS arasındaydım. Onun dışında CS, Valorant tarzı oyunlarda zaten bir sorun yok, GTA'da öyle kasan bir durum yok, aynı zamanda Forza Horizon 5 oynuyorum, çoğu ayarlar medium-high arasındayken 40+ FPS rahat alıyorum ki bir yarış oyununa göre gayet yeterli bence.

Geri
Yukarı