RX 550 alınır mı?

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
Selam. 2. el bir sistem almayı düşünüyorum ve bulduğum bir sistemde ekran kartı olarak RX 550 var. Peki bu ekran kartı Valorant, CS:GO, LoL gibi oyunları 70-80 FPS oynatır mı?

O tarz E-spor oyunlarına yeterli gelecektir. Fakat işlemci daha önemli diyebilirim o tarz oyunlarda. İşlemcisi nedir?

Son düzenleme:
Çoğu oyunları (kendim için söylüyorum) düşük ayarlarda oynatıyor, az çok 30 FPS gidiyor. Bütçenizi belirtirseniz belki daha iyisini bulabiliriz. CS:GO, Valorant tarzı oyunlarda ise evet o kadar oynatır, hatta daha çok alabilir.

Evet dediğiniz oyunları o FPS'lerde oynatır ama bütçe belirtirseniz daha iyi önerebiliriz. Hem o çok eski bir kart.

Lol ve CS GO için hayli hayli yeterli olacaktır ama işlemcinizi söylerseniz kafamızda daha iyi seneryo kurabiliriz. Tahminimce lolde en yüksek ayarlarda yaklaşık 150 fps alacaktır. CS GO için işlemcinizi bilmem gerekiyor CS GO işlemciyi ağırlıklı kullanıyor.

Lol ve CS GO için hayli hayli yeterli olacaktır ama işlemcinizi söylerseniz kafamızda daha iyi seneryo kurabiliriz. Tahminimce lolde en yüksek ayarlarda yaklaşık 150 fps alacaktır. CS GO için işlemcinizi bilmem gerekiyor CS GO işlemciyi ağırlıklı kullanıyor.
i5 3470 3.20GHz

Lol ve CS GO fps sıkıntısı olmadan rahatça oynarsınız ama ileriye dönük bir sistem değil Bütçe belirtirseniz AM 4 soketli bir sistem bakabiliriz

Geri
Yukarı