RX 550 GTA 5 kasıyor

N Y R O

Hectopat
Arkadaşlar selam.
GTA 5 oynarken arada bir kasıyor oyun
Bazı ayarları normal yaptım texture yi High yapıyorum bir türlü optimize edemedim.
Zaten AMD'nin de optimize programı yok.
Hangi ayarlarda oynamam lazım arkadaşlar 60 FPS'te.
İşlemci i3 3250.
RAM 8 GB.

Arkadaşlar selam.
GTA 5 oynarken arada bir kasıyor oyun.
Bazı ayarları normal yaptım texture yi High yapıyorum bir türlü optimize edemedim.
Zaten AMD'nin de optimize programı yok.
Hangi ayarlarda oynamam lazım arkadaşlar 60 FPS'te.
İşlemci i3 3250.
RAM 8 GB.

İşlemci i3 olduğu için 2 çekirdek ondan ara sıra drop oluyordur map hızlı yüklenmiyordur.

İşlemci i3 olduğu için 2 çekirdek ondan ara sıra drop oluyordur map hızlı yüklenmiyordur.
ama önceden gt 630 vardı nvidia programı ile optimize ettim ve akıcı bi şekilde oynuyodum
RAM'ın size sağladığı frekans değeri ve ekran kartı kaç GB ve o işlemci kaç yılında üretilmiş bunları yazar mısını?
frekans değerini bilmiyorum ekran kartı 2 gb işlemci de q2 2013 te çıktı
ragnos low specs experince yi indir
o nedir

İşlemciniz düşük bir model ve de üstelik bayağı bir yıl olmuş 2 GB ekran kartı zorla da olsa sizi idare edebilir diye sanıyorum bence siz işlemciyi ve ekran kartını yenileyin (eğer eski parçalarınız hala düzenli ve güzel açlışıyorsa) ama şu anki sisteminizde bu oyunu böyle kaldırması bile gayet güzel.

Yani herhangi bir ayar yapamaz mıyım veya optimize programı.

Oyun içi ayarlarda 3 tane seçenek var bar şeklinde araba yoğunluğu insan yoğunluğu falan onları en düşüğe alın ve V-Sync açarsanız sorununuz çözülecektir ekran kartı VRAM tam tüketilmesine izin vermeyin ve arkada Chrome gibi hiçbir uygulama açık olmasın.

Oyun içi ayarlarda 3 tane seçenek var bar şeklinde araba yoğunluğu insan yoğunluğu falan onları en düşüğe alın ve V-Sync açarsanız sorununuz çözülecektir ekran kartı VRAM tam tüketilmesine izin vermeyin ve arkada Chrome gibi hiçbir uygulama açık olmasın.
arkada sadece epic games ve rockstar games açık oluyor o da olmazsa giremem zaten
V-Sync deneyeceğim bi
İşlemciniz düşük bir model ve de üstelik bayağı bir yıl olmuş 2 GB ekran kartı zorla da olsa sizi idare edebilir diye sanıyorum bence siz işlemciyi ve ekran kartını yenileyin (eğer eski parçalarınız hala düzenli ve güzel açlışıyorsa) ama şu anki sisteminizde bu oyunu böyle kaldırması bile gayet güzel.
evet eski bir sistem şuan idare ediyor ileride yeni bir pc almayı düşünüyorum

Geri
Yukarı