RX 550 hızlı dönüyor ve PC kapanıyor

farazivenes

Femtopat
Daha fazla  
Selam herkese. Ekran kartımın fanı yaklaşık 10 gün önce hıphızlı dönüp bilgisayar otomatik kendini kapattı. Bugün denediğimde ise yine aynısı oldu fakat 1 uzun 3 kısa bip sesi aldım. Sizce bu kart arızası ne sebepten olmuş olabilir? Macun değiştirsem düzelme şansı var mıdır?

Dosya Ekleri

• 9616840130610.jpg
    9616840130610.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese. Ekran kartımın fanı yaklaşık 10 gün önce hıphızlı dönüp bilgisayar otomatik kendini kapattı. Bugün denediğimde ise yine aynısı oldu fakat 1 uzun 3 kısa bip sesi aldım. Sizce bu kart arızası ne sebepten olmuş olabilir? Macun değiştirsem düzelme şansı var mıdır?
Ekran kartınızın ısınma sorunu olabilir mi? toz ve benzeri.

Selam herkese. Ekran kartımın fanı yaklaşık 10 gün önce hıphızlı dönüp bilgisayar otomatik kendini kapattı. Bugün denediğimde ise yine aynısı oldu fakat 1 uzun 3 kısa bip sesi aldım. Sizce bu kart arızası ne sebepten olmuş olabilir?

Bip sesiyle ilgili bir şey diyemeyeceğim ama fanların hıphızlı dönüp kendini kapatması bende her gün 1 kere oluyor hocam.
WattMan hatası veriyor mu bilgisayar açılınca?

Bip sesiyle ilgili bir şey diyemeyeceğim ama fanların hıphızlı dönüp kendini kapatması bende her gün 1 kere oluyor hocam.
WattMan hatası veriyor mu bilgisayar açılınca?

Hocam hiçbir görüntü vermiyor sadece dediğim gibi fan hızlı dönüp bip sesi verip bilgisayar kendini kapatıyor.
Sıcaklık değerleri ne durumda fan hızlı dönüyorsa sorun ekran kartındadır bence.
Ekran gelmiyor hiçbir türlü sadece dediğim gibi fanlar hızlı dönüp bilgisayar kendini kapatıyor.
Anakart bozuk değildir değil mi lütfen alalı 1 sene olmadı çok fena üzülürüm :(
Dün tekrardan denedim bu sefer Windows geldi parola girerken tekrardan ekran kartının (sadece ekran kartı işlemci stok fanda hiçbir şey yok) fanı hızlanıp bir anda bilgisayar kendini kapattı.
Hocam anakart bozuk demişsiniz şu an bozuk anakarttan yazıyorum nasıl bozuk bu anakart driver kuruluyor şu an ama kesin 1 2 dakika sonra tekrar fanlar hızlı dönüp PC kendini kapatacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı