RX 550 ile ne kazılabilir?

Kartları satsanız daha çok kar edersiniz, elektrik gideri yok derken ne demek istediniz acaba kaçak elektrik falan mı kullanıyorsunuz :D?
hayır kaçak elektirk kullanmıyorum
sadece basit bir yol buldum diyelim

Hocam az önce 2. el ilanlara baktım ve 1 RX 550'nin fiyatı 90 dolar ile neredeyse aynı. Bence satmanız daha mantıklı.
hayır kartları satamam,
siz ne kazmamı önerirsiniz
sanırım MPH kazıcam

Türkiye'de bedava elektrik yok hocam, ne yapıyorsanız yasa dışı olacağı kesin gibi.
Bak dostum arkadaşımla bir iddaya girdik lafı uzatmadan kısa kesicem

eğer o 10 dönümlük tarlayı kendi elleriyle her yerine domates ekerse o kazanacak

eğer ben 10 tane rx 550 kart ile 1 ay mining yaparsam ben kazanıcam

amacımız şuydu ben genellikle tarımla uğraşan bir ailedenim o ise teknoloji ile uğraşan biri bu yüzden ikimizde birbirimize zor görevler verdik

ama benim kafam bir türlü basmıyor mu konuya

O yüzden sizce ne kazmalıyım?

Tamamdır hocam iyi sosyaller.
siz ne kazmamı önerirsiniz?

Bak dostum arkadaşımla bir iddaya girdik lafı uzatmadan kısa kesicem

Eğer o 10 dönümlük tarlayı kendi elleriyle her yerine domates ekerse o kazanacak

Eğer ben 10 tane RX 550 kart ile 1 ay mining yaparsam ben kazanacağım

Amacımız şuydu ben genellikle tarımla uğraşan bir ailedenim o ise teknoloji ile uğraşan biri bu yüzden ikimizde birbirimize zor görevler verdik

Ama benim kafam bir türlü basmıyor mu konuya

O yüzden sizce ne kazmalıyım
Hocam o sizi bilmediğiniz için kazıklamış, RX550 kazım kartı falan değil elektrik kime gidiyorsa o zararda olacak, şunu söyleyeyim domatesi herkes öğrenip ekebilir ancak RX550 ile kazım yapılmaz bu açık ve net. İddianızda eşitsizlik var sizden imkansız bir şey istenmiş çünkü, ha olsaydı elinizde RX570 falan yine zararsız kazım yapabilirdiniz anca RX550 kazım kaldıracak bir kart değil.

Siz ne kazmamı önerirsiniz?

Hocam benim mining ile hiç işim olmadı bu yüzden hangisinin daha karlı olduğunu bilmiyorum. Büyük ihtimalle sizin dediğiniz coin daha karlı olacaktır.

Hocam o sizi bilmediğiniz için kazıklamış, RX550 kazım kartı falan değil elektrik kime gidiyorsa o zararda olacak, şunu söyleyeyim domatesi herkes öğrenip ekebilir ancak RX550 ile kazım yapılmaz bu açık ve net. İddianızda eşitsizlik var sizden imkansız bir şey istenmiş çünkü, ha olsaydı elinizde RX570 falan yine zararsız kazım yapabilirdiniz anca RX550 kazım kaldıracak bir kart değil.

Hoca haklı. Elinizdeki kart hem eski hem güçsüz. Yaparsınız ama fazla bir şey kazanamazsınız.

Geri
Yukarı