RX 550 ile Ryzen 7 5700G uyumlu olur mu?

Yok arkadaşlar işlemciyi almadım, RX 550 zaten var, şuan ki kullandığım ekran kartı zaten o, Ryzen 7 5700G alıp birlikte kullanırım diye düşünüyordum, ekran kartı almak hiç içimden gelmedi, fiyatlarda uçuk zaten, ama 1650 veya RX570 alacağım artık, yapacak bişey yok. Cevaplarınız için teşekkürler.
şu anki işlemciniz ne?

Yok arkadaşlar işlemciyi almadım, RX 550 zaten var, şu anki kullandığım ekran kartı zaten O, Ryzen 7 5700G alıp birlikte kullanırım diye düşünüyordum, ekran kartı almak hiç içimden gelmedi, fiyatlarda uçuk zaten, ama 1650 veya RX570 alacağım artık, yapacak bir şey yok. Cevaplarınız için teşekkürler.

Hocam 1650 yerine pcle 4 bir anakartınız varsa RX 6500 XT daha mantıklı olur.

Hocam anakart değiştirmeniz gerekecek ve dolayısıyla RAM de değişecek.
Eğer Ryzen 7 5700G alacaksanız AM4 soket bir anakarta ihtiyacınız olacak ve DDR4 RAM takmanız gerekecek.

Eğer Ryzen 7 5700G alacaksanız AM4 soket bir anakarta ihtiyacınız olacak ve DDR4 RAM takmanız gerekecek.
Ustam RX 6500 XT 64 bit değil mi? 64 bit ekran kartları çok geride kalmamışmıydı? performans sorunu yaşamaz mıyım?

Usta biliyorum anakart da değiştireceğim zaten o yandan sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı