RX 550 kötü oyunlarda bile kasıyor

TürkPcPro

Kilopat
Arkadaşlar RX550 ekran kartım var. Sorun da şu: GTA SA, Minecraft gibi oyunlarda PC kasıyor yani az sistem gerektiren oyunlarda. Ancak fazla sistem isteyen oyunlar kasmıyor. Örneğin Far Cry Primal, CS:GO, War Thunder gibi oyunlarda en yüksek ayarlarda kasmaz iken GTA SA'da çok az FPS alıyor neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA SA pc portu gerçekten çok sıkıntılı, hele birde steamden oynuyorsan. Bildiğim kadarıyla yama var problemlerini çözen onu yükle eğer öyleyse.

Son düzenleme:
GTA SA pc portu gerçekten çok sıkıntılı, hele birde steamden oynuyorsan. Bildiğim kadarıyla yama var problemlerini çözen onu yükle eğer öyleyse. Crack versiyonunda bu fps kilidi problemleri çözülmüş oluyor. Normalde korsan önermem fakat 2004 yılında çıkmış ve firması tarafından PC portu bu kadar kötü çıkarılmış bir oyunun crack versiyonu daha iyiyken tercih etmek mantıklı olabilir.
Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz hocam, dediğiniz mantıklı fakat crack önerdiğin anda ban yersin modlar görmesin. CS 1.6 FPS sorunum vardı ve konu açmıştım CS 1.6 orjinal değil diye konuyu kilitleyip banlamışlardı :/

Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz hocam, dediğiniz mantıklı fakat crack önerdiğin anda ban yersin modlar görmesin. CS 1.6 FPS sorunum vardı ve konu açmıştım CS 1.6 orjinal değil diye konuyu kilitleyip banlamışlardı :/
Bu kadar sıkı kurallar olduğunu bilmiyordum düzelttim umarım banlanmam. Forumu yeni aktif olarak kullanmaya başladım.

Bu kadar sıkı kurallar olduğunu bilmiyordum düzelttim umarım banlanmam. Forumu yeni aktif olarak kullanmaya başladım.
Crack oyun önerme konusunda haklılar ona bir şey diyemem, fakat yeni bir kullanıcı olarak seni bilgilendirmek isterim ki, en ufak yazım hatasında 1 saat banlanabilirsin. Mesela biri ile tartışırken gereksiz bir şekilde "uygunsuz üslup" banı da yiyebilirsin :D Bu forumda kraliyet ailesindenmiş gibi davranman gerekiyor :)

Crack oyun önerme konusunda haklılar ona bir şey diyemem, fakat yeni bir kullanıcı olarak seni bilgilendirmek isterim ki, en ufak yazım hatasında 1 saat banlanabilirsin. Mesela biri ile tartışırken gereksiz bir şekilde "uygunsuz üslup" banı da yiyebilirsin :D bu forumda kraliyet ailesindenmiş gibi davranman gerekiyor :)

Sanki Türk dil kurumunun forumundayız :D.

Crack oyun önerme konusunda haklılar ona bir şey diyemem, fakat yeni bir kullanıcı olarak seni bilgilendirmek isterim ki, en ufak yazım hatasında 1 saat banlanabilirsin. Mesela biri ile tartışırken gereksiz bir şekilde "uygunsuz üslup" banı da yiyebilirsin :D Bu forumda kraliyet ailesindenmiş gibi davranman gerekiyor :)
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı