RX 550 Performansı Nasıldır?

Berbat bir ekran kartı. Anca CS:GO, LoL gibi oyunları oynatır. Hangi ayarlarda orası muamma. PUBG zaten sorunlu bir oyun 10 FPS ile akarsın düşük ayarlarda. Üstüne biraz daha koyup 460/560/1050 alınmalı.

Berbat mı ben GT 740 ile medium 40FPS alıyorum. GT 740 ile kasmadan oynuyorsam RX 550 medium 60 FPS rahat alırım. (Oyundan oyuna değişir tabii ama genel olarak RX 550 iyi kart)

bişi dicem ben almayı düşünüyorum üstünede 16 gb ram alıcam sizce değermi işlemcim i5 8. nesil
2.ci elde watt alıcam 400 watt alıcam sice değermi gta gibi oyunlarda kaç fps alırım

1 hafta oldu alalı RX 550'i biraz az FPS alıyorum gibime geliyor ya da bende darboğaz var anlamış değilim.

Konu hortlayınca mesajlara baktım da aşırı boş yapılmış ben RX 540 ile GTA 5'i doku kalitesi Ultra'da 35-40 FPS civarı oynuyorum (işlemci çöp oğlu çöp olmasına rağmen) PUBG'yi de oynatıyor.

Hocam bana laf atacağınıza işinize bakın. Kaç ay olduğunu mu söyleyeyim şimdi?

9 ay sonra yazacağınıza hiç yazmayın daha iyi, bir şey var diye geliyoruz 4.5 yıl önceki konuya mesaj atılmış anlamsız yeni konu açarak soruna çözüm bulmalılar insanların vaktini boşa harcamayın.

Geri
Yukarı