RX 550 R5 1600 AF sistem Uncharted oynatır mı?

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat üyeleri.

Sistemim şu:

R5 1600 AF.
RX550 4 GB.
3000 MHz 16 GB RAM.

Önümüzdeki kış indiriminde veya yılbaşı indiriminde Uncharted'ın indirime girmesini umuyorum ve almak istiyorum.
Monitörüm 768P. Böyle biraz ağır oyunlarda oyuna girmeden önce MSI Afterburner üzerinden OC yapıyorum ekran kartıma 3 5 FPS arttırmak adına. Sizce tüm bu dediklerime karşın sistemim bana Uncharted'da 40 45 FPS verip beni üzmeden oynatır mı? Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSR Performans modunda 25-30 fpsleri alabilirsiniz. 720P. Oynatır mı oynatır, ama güzel bir deneyim olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSR Performans modunda 25-30 fpsleri alabilirsiniz. 720P. Oynatır mı oynatır, ama güzel bir deneyim olmaz.
Hocam fsr yok sanırım amd radeon ayarlarinda bulamamistim

720p Low'da FSR ile bile 20-30 arası alırsınız hocam. OC yaparsanız da çok fark etmez bence 5 FPS civarı.

Amd Radeon değil, oyun içerisinden açıcaksınız.
Anladim hocam bilmiyordum ben güncel kartlara sürücü guncellemeleri ile geliyor diye biliyordum tesekkur ederim yardiminiz icin bakalim en kotu oynatmaz ise iade ederim.

720p Low'da FSR ile bile 20-30 arası alırsınız hocam. OC yaparsanız da çok fark etmez bence 5 FPS civarı.
Anladım reis

Anladim hocam bilmiyordum ben güncel kartlara sürücü guncellemeleri ile geliyor diye biliyordum tesekkur ederim yardiminiz icin bakalim en kotu oynatmaz ise iade ederim.

Anladım reis
Oynatır hocam sıkıntı yok fakat bu değerlerle oynamak için gidip para verilip alınmaz diye düşünüyorum. Ne grafiklerinden ne akıcılığından keyif alamayacaksınız.

Oynatır hocam sıkıntı yok fakat bu değerlerle oynamak için gidip para verilip alınmaz diye düşünüyorum. Ne grafiklerinden ne akıcılığından keyif alamayacaksınız.
Hocam dediğim gibi net birşey de yok indirim gelirse bi denemk icin alirim en kötü iade ederim biter gider. Ama sistem gereksinimlerine baktigimda bu kadar kötü beklemyodum ,siz 20 30 fps diyince sasirdim acikcasi.

Geri
Yukarı