RX 550 R5 2600 sistem sıcaklık değerleri nasıl?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Sadece resimde gördüğünüz programlar ve Technopat internet sayfası açık. Bu değerler normal mi? Termal macun yenilenmeli mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    90,2 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    195,5 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Core Performance Boost. Ryzen işlemcilerde turbo frekansta çalıştırıyor, oto OC diyebiliriz. Genelde yüksek voltaj verebiliyor ve bu da gereksiz sıcaklığa sebep olabiliyor stok fanlarda özellikle. İşlemcinizin 60 derece olması da termal macununuzun muhtemelen kurumasındandır, en yakın zamanda yenilemenizi öneriyorum. Senede bir değişim yapmak en sağlıklısı.
Boost denemedim daha önce. Önerdiğiniz performanslı macun var mı?

Boost denemedim daha önce. Önerdiğiniz performanslı macun var mı?

Bu ikisi kaliteli macunlardan ve tercih edilebilirler. MX-4 çok yaygın ve sahtesi çok fazla o yüzden belirli sitelerden almanızı ve dikkat etmenizi öneririm. Teknobiyotik'te orijinal.

Bu ikisi kaliteli macunlardan ve tercih edilebilirler. MX-4 çok yaygın ve sahtesi çok fazla o yüzden belirli sitelerden almanızı ve dikkat etmenizi öneririm. Teknobiyotik'te orijinal.
Hocam emin miyiz orijinal olduğuna? Teknobiyotike fazla güvenemiyorum.

Bende yaklaşık 9 aydır kendi topladığım sistemimde sıfır R5 2600 kullanıyorum tamamen boşta 28 dereceye düştüğü bile oldu oyun harici genel kullanımdada 40 derece. Kasa MSI MAG Forge 100M. PUBG vb oyunlarda orta ayarlarda 55 derece. Stock fan.
Normalde 60 derece sıcak değil ama söz konusu R5 2600 ise seninki sıcak.

Bende yaklaşık 9 aydır kendi topladığım sistemimde sıfır R5 2600 kullanıyorum tamamen boşta 28 dereceye düştüğü bile oldu oyun harici genel kullanımdada 40 derece. Kasa MSI MAG Forge 100M. PUBG vb oyunlarda orta ayarlarda 55 derece. Stock fan.
Normalde 60 derece sıcak değil ama söz konusu R5 2600 ise seninki sıcak.
Benimde şuan 40 derece dostum. 6 tane sekme açık, bir yandan değerlere bakıyorum. 28 dereceye düşürmeyi nasıl başardın? Garip :D Arctic mx-4 ile yeniledim macunu.

Geri
Yukarı