RX 550 R5 2600 sistem sıcaklık değerleri nasıl?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Sadece resimde gördüğünüz programlar ve Technopat internet sayfası açık. Bu değerler normal mi? Termal macun yenilenmeli mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    90,2 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_1.png
    195,5 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Boost denemedim daha önce. Önerdiğiniz performanslı macun var mı?

Boost denemedim daha önce. Önerdiğiniz performanslı macun var mı?

Bu ikisi kaliteli macunlardan ve tercih edilebilirler. MX-4 çok yaygın ve sahtesi çok fazla o yüzden belirli sitelerden almanızı ve dikkat etmenizi öneririm. Teknobiyotik'te orijinal.

Hocam emin miyiz orijinal olduğuna? Teknobiyotike fazla güvenemiyorum.

Bende yaklaşık 9 aydır kendi topladığım sistemimde sıfır R5 2600 kullanıyorum tamamen boşta 28 dereceye düştüğü bile oldu oyun harici genel kullanımdada 40 derece. Kasa MSI MAG Forge 100M. PUBG vb oyunlarda orta ayarlarda 55 derece. Stock fan.
Normalde 60 derece sıcak değil ama söz konusu R5 2600 ise seninki sıcak.

Benimde şuan 40 derece dostum. 6 tane sekme açık, bir yandan değerlere bakıyorum. 28 dereceye düşürmeyi nasıl başardın? Garip Arctic mx-4 ile yeniledim macunu.

Aylardan kasım, hava 20 derece falan. Kasa çok iyi ve montajıda iyi yaptım püfür püfür esiyor. Yazılımsal olarak da sadeleştirilmiş bir sistem. 20 saat aralıksız oyun oynanıyor PC hiç yorulmuyor, sıcaklık Max 60.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…