RX 550 sistem donuyor

NOT_Pharos

Centipat
Daha fazla  
  • RX 550 4 GB 128bit.
  • Athlon 3000G 4.0GHz
  • B450M-A Pro Max.
  • Kingston Fury 8 GB 3200MHz 1X8.
  • 256 GB Kingston M.2 SSD.
  • 1TB Sega'ta 7200RPM 64MB okuma HDD.
BF 1 veya GTA 5 giriyorum oyun bir anda donuyor ve sonrası yok. Kasamda ise bir ışık var yanıp sönüyordu normalde görüntü kaldığında asla yanmıyor. Sıcaklık değerleri çok normal bir ara WattMan alıyordum şimdi o bile yok yardımlarınız için teşekkürler.

gpu için diğorsan adnaraline de 160saniye stres testine tuttum bir hata yok oyuna gelince zortluyo

Pardon stress oldum korkuyorum birşey olursa diğe, Satın aldığım yer 0 olduğunu söylüyor ben içine termal macun koysam tamir gördü manasında garantisi gidermi
Kutu falan verdiler mi hocam aldığın yerin ismi cismi nedir.

GPU için diğorsan adnaraline de 160saniye stres testine tuttum bir hata yok oyuna gelince zortluyor.

Pardon stress oldum korkuyorum bir şey olursa diye, satın aldığım yer 0 olduğunu söylüyor ben içine termal macun koysam tamir gördü manasında garantisi gider mi?

160 saniyeden bir şey anlayamazsınız. Test süreleri 15 dk - 20 dk arasında olmalıdır.

Çok ısınırsa sistem koruma amaçlı kendisini kapatır içiniz rahat değilse sıcaklık değerlerine bir uygulamadan bakın 80 derece üstünde çıkarsa durdurun testi.
ne kadar süre yapmalıyım?
Kutu falan verdiler mi hocam aldığın yerin ismi cismi nedir.
afox markası kutusu var n11 den aldım
160 saniyeden bir şey anlayamazsınız. Test süreleri 15 dk - 20 dk arasında olmalıdır.
işlemci 70 78 arasındaydı bi anda gitti pc

Ne kadar süre yapmalıyım?

Afox markası kutusu var N11'den aldım.

İşlemci 70 78 arasındaydı bir anda gitti PC.

Sorununuz işlemcinin çok ısınmasından dolayı bilgisayarın koruma amaçlı kendini kapatması gibi gözüküyor. Daha iyi bir fan varsa (sıcaklıkları 70'in üzerine çıkarmayacak) onu takıp deneyin.

Sorununuz işlemcinin çok ısınmasından dolayı bilgisayarın koruma amaçlı kendini kapatması gibi gözüküyor. Daha iyi bir fan varsa (sıcaklıkları 70'in üzerine çıkarmayacak) onu takıp deneyin.
70 ve 80 çok yüksek değerler değil. 100 üzeri kendi kapatır.

86 da kendi işlemcim kapatıyor (FX 6100) bu arada gitti derken dondumu yoksa tamamen kapandı mı?
ekran yine takılı kaldı bende res attım pc e
Molekül pc ne hocam biz nerden bilelim. Sinerji ütopya falan varken o tarafa yönelmek ne kadar doğru.
abim 3 4 arkadaşımda ordan aldı ve ekran kartımı ben ayrıdan aldım eğer işlemci gitseydi mavi ekran vermez miydi?

Geri
Yukarı