RX 550 sistem Forza Horizon ve PUBG oynatır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben birleştirmeyi bilmiyorum o yüzden komşumdan almıştım ve o yüzden İtopya'ya birleştirtmeyi düşünüyorum.

Ben birleştirmeyi bilmiyorum o yüzden komşumdan almıştım ve o yüzden İtopya'ya birleştirtmeyi düşünüyorum.

Tamam git gene İtopya'da birleştirde hangi donanımları alacağını forumda karar ver.

Arkadaşlar ben teslim etmeye gidiyorum komşum tamam dedi konuyu da silebilirsiniz teşekkür ederim. 5000 TL'ye İtopya diye bir yer varmış oraya gideceğim oradan toplayacağım.

Muhtamelen konu trol ama değilse İtopya'dan alma Teknobiyotik çok daha ucuza veriyor ve daha güvenilir.

Arkadaşlar ben teslim etmeye gidiyorum komşum tamam dedi konuyu da silebilirsiniz teşekkür ederim. 5000 TL'ye İtopya diye bir yer varmış oraya gideceğim oradan toplayacağım.

Bu sadece burada kalmaz bu kadar yardım etmeye çalışan insanın zamanın yiyorsun ayıp değil mi? Yazık değil mi? Günah değil mi? Troll olduğunu bile bile ya değilse anlayışıyla sana cevap yazıyor herkes utanmıyor musun? Zevki tattın şimdi banı da tat bakalım @Moderasyon Ekibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı