RX 550 sistem nasıl?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşıma sistem topluyoruz. Öyle sağdan soldan değil de uyguna bu şekilde toplayalım dedik. FIFA, pes, GTA vs oyunları oynayacak. Ve orta ayar ve düşük ayarda da olur fark etmez nasıl olmuş?

Dosya Ekleri

• IMG_20210129_023955.jpg
    IMG_20210129_023955.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 77
Arkadaşlar arkadaşıma sistem topluyoruz. Öyle sağdan soldan değil de uyguna bu şekilde toplayalım dedik. FIFA, pes, GTA vs oyunları oynayacak. Ve orta ayar ve düşük ayarda da olur fark etmez nasıl olmuş?
Pollux 3APU | Game Garaj Hocam onun yerine bunu alabilirsiniz, bellekleri çift kanal yapın ve mutlaka SSD'yi değiştirin. Bakın sakın o SSD ile kalmayın mutlaka özelleştirin. Attığım sistemdeki işlemcinin dahili grafik birimi RX 550'den daha iyi hem de işlemcisi iyi. Yani ileride eğer daha güncel oyun oynamak isterseniz güçlendirirsiniz. Ayrıca hız aşırtma yapmayı planlıyorsanız ki bence gerek olmuyor çünkü ben gerek duymadım. Anakart modelini B450 ile değiştirin.

Bu devirde a320 çipsetli bir anakart alınmaz, ekran kartı olmamış. Ben birkaç hafta önce:
3400g
B450m s2h
Neo forza 2x8 3000 MHZ RAM
Patriot burst 240 GB ssd
Zalman zm500-lxii
Dark raider li bir sistemi 3300 TL ye toplamıştım hatta parçaların bir kısmını dolar 8,5 iken aldığım için 100 TL lik falan zararım var.
Yani size tavsiyem bu devirde rx 550 alınmaz onun yerine ikinci elden temiz bir rx 570/580 ekran kartı alın ya da sıfıra 3400g li apu sistem toplayın arkadaşınıza. Ayrıca 2666 mhz Ram de hiç olmamış.

Bence fazla pahalı, ben o fiyata 1050 alırım.

Bence fazla pahalı, ben o fiyata 1050 alırım.
Attığın sistemin önü açık değil, kötü bir öneri olmuş. Apu toplamak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı