RX 550 sistem nasıl?

Bu fiyata nasıl onu sordum arkadaş anlamadı ama bu arada ekran kartı bende var RDR2 bitirdim orta ayarlarda.

5500'e hazır bulabildiğim en iyisi Ankara civarı daha iyi bulursanız atar mısınız? Bir de tek tek toplasam ne kadar olur acaba.
Bütçen ne? Ona göre toplaman lazım. Akşama atarım linkleri. Bundan daha iyi ve bazı parçalar sıfır sistem toplanır.

Site güvenilir mi acaba?

Ne M.2 SSD var ne 16 RAM var işlemci desen Allah'a emanet. Biraz daha bütçe ekle benim aldığım APU sistemi al o ekran kartlı sistemle hemen hemen aynı FPS değerlerini alırsın ekran kartsız. sonra bütçen oldu mu RX6600'e kadar bir ekran kartı ayarla mis gibi takıl. FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus

Oyun açması için nasıl bi kart lazım sizce :D
o kart artık girişinde giriş bir seviyesi 4gb olduğuna aldanmayın bende gt1030 vardı ve perforamnsları aşağı yukarı aynı geçip 2010 oyunları oynamak istiyorsa alabilir ama şuan için o kart 720p low dan da aşağısı .

Nasıl açmaz? İyi misiniz siz, 2 GB ekran kartıyla GTA 5 CS:GO oynuyorum gayet iyi.
gta 5 i low ayarda giriyorsunuz ama .

o kart artık girişinde giriş bir seviyesi 4gb olduğuna aldanmayın bende gt1030 vardı ve perforamnsları aşağı yukarı aynı geçip 2010 oyunları oynamak istiyorsa alabilir ama şuan için o kart 720p low dan da aşağısı .

gta 5 i low ayarda giriyorsunuz ama .
Sen ciddimisin ya aynı 550 den mi bahsediyoruz ? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı